העלאת סיווג לקבלנים

איך מבצעים העלאת סיווג לקבלנים?

כל קבלן שרוצה לעבוד באופן רציני בענף ולהגיע אל לקוחות רבים חייב לעבור דרך פנקס הקבלנים. מדובר על פנקס רשמי אשר מתנהל על ידי רשם הקבלנים. ובו רשומים קבלנים שעונים על קריטריונים מסוימים שנקבעו כדי לבחון את היכולות ואת המקצועיות של הקבלנים. ואכן, רשם הקבלנים הצליח להשליט סדר בענף ולאפשר לכל לקוח לפני פרויקט בניה לאתר קבלן שיכול לספק את העבודה במקצועיות המתאימה. רשם הקבלנים קובע את הפרמטרים לרישום, והקבלנים צריכים לבצע פעולות ולהציג מסמכים כדי להתאים לדרישות.

סיווג קבלנים והעלאת סיווג

בתחום הקבלנות יש סוגי עבודות שונים. לדוגמה, קבלן שיפוצים, מהנדסים, קבלנים לפרויקטים גדולים ועוד. כמובן שלא דומה קבלן שמבצע עבודות שיפוץ או הרחבת מבנים לקבלן כזה שמקים פרויקטים גדולים כמו בניינים חדשים. לכן קיים סיווג שמגדיר את הקבלנים בהתאם לממדי העבודות שהם מורשים לקבל ולפי התחום המסוים שלהם ואפשרות של העלאה של סיווג לקבלנים. כל קבלן מקבל דירוג אשר נע בין המספרים אחד לחמש. והוא מתייחס להיקפי העבודות שהוא יכול לקחת על עצמו. הדבר נמדד בסכומי הכסף של הפרויקטים.

רישום והעלאת סיווג

על פי עו"ד תומר סופר, תהליך הרישום כולל מספר פעולות. המצאת מסמכים והגשתם, חתימות ועוד. כדי לעשות את זה בקלות ובמהירות נכון לפעול באמצעות עורך דין מומחה בענף הבניה. מתוך ההיכרות שלו עם הממסד ועם הנהלים של רשם הקבלנים, הוא יוכל לייצג את הקבלן בצורה הטובה ביותר. וזאת כדי להועיל לו בתהליך הרישום והסיווג. כמו כן הוא יודע מה עליו להציג ואילו מסמכים צריך להביא על מנת להעלות את הסיווג. בעזרת עו"ד מקצועי שיש לו ותק וניסיון מול רשם הקבלנים אפשר להעלות את הסיווג בצורה קלה יותר. זו דרך נכונה להתקדם בענף.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
תמציות להפצת ריח

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »