סוגי מנועים לתריסים חשמליים

סוגי מנועים לתריסים חשמליים

לא מעט אנשים בוחרים כיום להזמין תריסים חשמליים לביתם. כאשר מדובר על תריסים חשמליים מדובר על תריסי גלילה אשר נפתחים ונסגרים באופן חשמלי ולא באופן ידני. התריסים ינועו באמצעות מנוע מיוחד שיותקן בתיבה צמודה אליהם. חשוב מאוד לדעת שניתן למצוא כיום כמה סוגי מנועים עבור תריסים חשמליים ולכן, בבואכם לרכוש תריסים חשמליים לביתכם, חשוב מאוד לבחון את סוגי המנועים השונים הקיימים כיום עבור תריסים חשמליים ולבחור את המנוע החזק ביותר עבור התריסים החשמליים שאתם מזמינים לביתכם. חשוב מאוד להקפיד שהמנוע יהיה מספיק חזק ואיכותי בכדי לשאת התריס שלכם.

סוגי מנועים לתריסים חשמליים

תריסים של המרכז לתריסים חשמליים מגיעים כיום עם 2 אופציות של מערכות הפעלה: מנוע מכני או מנוע עם שלט רחוק. מנוע מכאני הוא מנוע אשר פועל באמצעות לחיצה על כפתור שמותקן על הקיר. המנוע הזה דורש התקנה של חיישן מיוחד אשר ימנע את סגירת התריס על חפצים שתקועים בו. מנוע עם שלט הוא מנוע שניתן להפעיל אותו מרחוק. היתרון המרכזי במנוע זה כרוך בנוחות השימוש בתריסים בזכותו וכן בעובדה שניתן להימנע מקדיחה מיותרת בקיר בעת התקנת התריסים. כמו כן, כאשר מדובר במנוע זה ניתן לתכנת את התריס שיפתח וייסגר בהתאם לשעות הרלוונטיות מבחינתכם. כמובן שכל סוג של מנוע ניתן למצוא ביצרניות שונות ועל כן, חשוב מאוד לעשות את הבחירה הנכונה.

כיצד בוחרים מנוע לתריסים חשמליים?

כאמור, קיימים כיום שני סוגי מנועים להפעלת תריסים חשמליים שניתן לבחור בעת התקנת מנוע לתריס חשמלי. מנוע המופעל באמצעות שלט הוא ללא ספק מנוע בעל יתרונות רבים יותר מהמנוע המכני ולכן, לא פעם אנשים יעדיפו לבחור דווקא בו. אולם, מעבר לבחירת סוג המנוע הרלוונטי עבור התריסים החשמליים, יש צורך לבחון היטב מיהי היצרנית של המנוע שאתם עתידים לרכוש שכן, אורך החיים של המנוע יהיה תלוי לא פעם ביצרנית שלו. כמו כן, חשוב מאוד לבחור במנוע אשר מגיע עם אחראיות יצרן על מנת להתמודד בצורה הטובה ביותר עם כל בעיה שתתגלה בו. מעבר לכך, יש להתאים את המנוע בצורה הטובה ביותר לסוג התריסים שבחרתם שכן, המטרה של המנוע היא לשאת את התריסים בצורה בטוחה ואיכותית, בהתאם למשקל שלהם ובהתאם לכל פרמטר אחר שיש להתחשב בו.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
תמציות להפצת ריח

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »