איטום בסנפלינג

סממנים ראשונים לנזקי רטיבות – ככה תזהו

ניקיתם, צבעתם, סיידתם ועדיין שום דבר לא עזר. הקיר עדיין לא נראה טוב. כנראה שאתם לא יודעים או שאולי אתם פשוט מתעלמים מהסיבה האמתית. רטיבות!

איך אפשר לזהות סימני רטיבות? איך מגיעה הרטיבות לקיר? כיצד מתמודדים עם הרטיבות? על כך ועוד, במאמר שלפניכם.

בכל מקום אשר בו לא בוצעו עבודות איטום ראויות כפי הצורך בהתאם לקירות או החדרים, עשויים להיקוות מים שיובילו לרטיבות בקירות החיצוניים וגם הפנימיים. ההתמודדות עם הרטיבות היא לא תמיד פשוטה. היא מובילה להיווצרות של עובש כאשר הנזקים עשויים להתפשט גם אל הרהיטים, אל הארונות ואף בתכולה שלהם. איך וכיצד ניתן לזהות רטיבות בבית?

רטיבות בתקרה – לא נעים להכיר!

אם אתם מתגוררים בבית פרטי או בקומת גג ואתם מזהים כי בתקרה ישנם כתמים כהים של מים או שהתעוררתם מנקישות הגשם שטפטף ישירות עליכם בתוך הבית, אתם בהחלט יכולים להיות בטוחים כי הבעיה היא רטיבות שנובעת בגלל בעיה באיטום של הגג.

כאן ברור שיש לבדוק מה בעצם קרה כאן. ייתכן ומדובר בפיצוץ של צינור מים, ייתכן וזו בעיה במערכת האינסטלציה ויכול להיות גם שמדובר בבעיה באיטום של המבנה. כאשר אנחנו מגלים את הסימנים הראשונים אשר אלו גורמים לנו רק לנחש כי ישנה בעיה, לגמרי לא מומלץ להמשיך ולהתעלם מהאיתותים הללו. כי בדרך כלל הבעיה לא תיפתר מאליה ועל פי רוב יהיה גרוע יותר אם נבחר להזניח.

טוב, אז מה עושים עכשיו?

כאן חשוב לעשות משהו עם המידע. בדיוק לשם כך יש לנו את החברות המציעות את הטיפול בבעיות מן הסוג הזה כמו גם בנזקי המים. דבר ראשון אנחנו צריכים למצוא מה בדיוק גרם לבעיה. אז אם מדובר בגג  שטוח או בגג רעפים, הבדיקה תהיה על  ידי הצפת השטח ואיתור הנזילה במיקום המדויק שלה. לאחר שברור כי מדובר בבעיה של איטום, ניתן היה לבצע את האיטום ולפתור את הבעיה. אם מדובר ברטיבות ממקור אחר, יוכל המומחה לאיתור נזילות, להצביע על המיקום המדויק שם ישנה הבעיה וכמובן אף לפתור אותה מהשורש.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »