קבלן שיפוצים

איך לבחור קבלן שיפוצים

אחד הפרויקטים הגדולים ביותר שאנחנו יכולים לקחת על עצמנו, הוא פרויקט שיפוצים. זה נכון בין אם מדובר בפרויקט עבור בית מגורים וזה נכון אם מדובר בפרויקט עבור בית העסק, וזה לא משנה אם מדובר במבנה שזה עתה רכשנו ואנחנו רוצים לשפץ או מבנה שאנחנו משתמשים בו ומבקשים לשפץ אותו על מנת לשדרג את המבנה ולשפר את איכות החיים שלנו.

על מנת לבצע את הפרויקט כמו שצריך, אז מן הסתם, אנחנו צריכים לבחור אנשי צוות מקצועיים, מנוסים ויסודיים, אנשי צוות שאנחנו יכולים לסמוך עליהם. הגורם הראשון שאנחנו צריכים לבחור הוא קבלן שיפוצים. אחרי שנבחר אותו, נוכל להתחיל לתכנן את השיפוץ, נוכל להזמין אנשי צוות אחרים ולקדם את הפרויקט.

כיצד בוחרים קבלן שיפוצים בגבעתיים או מקומות אחרים? צריך לומר, לא מדובר בתהליך פשוט שמתבצע מהיום להיום, הן בגלל העובדה שמדובר בתהליך שדורש התמקדות על הרבה מאוד נקודות והיבטים, תהליך הבחירה ישפיע מן הסתם על אופי הפרויקט ועל הדרך בה נוכל לקדם אותו. מאחר ומדובר בפרויקט גדול ורציני, אזי שאנחנו לא יכולים לבצע בחירה כלאחר יד, אלא אנחנו חייבים לבחור איש מקצוע שאנחנו יכולים לסמוך עליו באופן מלא.

כיצד בוחרים קבלן עבור שיפוץ בפתח תקווה בצורה נכונה? ראשית, אנחנו צריכים לקרוא על קבלנים שונים, להכיר את הרזומה שלהם, לדעת איזה ניסיון יש להם, לקרוא המלצות וחוות דעת, ולאחר מכן נוכל לברור מתוכם מספר קבלנים ולהזמין אותם לפגישה.

חשוב מאוד לדעת אילו שיפוצים הם עשו בעבר, מה סגנון העבודה שלהם, איזה צוות עובד איתם, ועד כמה הם נחשבים אמינים בתחום. כמובן שעלינו לברר גם מה המחירים שהם גובים עבור העבודה והאם הם זמינים בשביל לבצע עבורנו את השיפוץ.

יש להציג בפניהם את התוכנית שלנו, על מנת שיוכלו להחליט האם היא מתאימה להם, האם הם יכולים לעמוד בה, רצוי לשמוע אילו עצות הם נותנים לנו, האם מדובר בעצות ברמה גבוהה והאם הן מתאימות לרוח הדברים שאנחנו רוצים לבצע.

כך, בסופו של דבר, נוכל להחליט האם אנחנו רוצים לבצע את השיפוץ איתם או לא.

אולי יעניין אתכם גם: תיקונים לבית בסביון

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תיווך במודיעין

תיווך במודיעין

ההחלטה על דירה למכירה או להשכרה זהו זה! מגיע לכם מזל טוב! החלטתם לרכוש דירה או לשכור חדשה. כעת עומדות בפניכם אופציות שונות: לדדות ברגליכם

המשך קריאה »