גנרטורים

גנרטורים לשעת חירום נועדו לספק חשמל בשעת חירום. גנרטורים אלו מיועדים לשימוש במקרה של אסונות טבע, הפסקות חשמל ומצבים נוספים בהם מנותקת החשמל מהרשת.

גנרטורים תעשייתיים משמשים למטרות רבות ושונות. הם יכולים לשמש לתהליכים תעשייתיים, כגון חימום וקירור, או להנעת מכונות בתוך מפעל או מחסן.

גנרטורים תעשייתיים הם אחת המכונות החשובות ביותר במפעל. ניתן להשתמש בהם למטרות רבות ושונות בהתאם לסוג המכונה התעשייתית שהם מפעילים. הם משמשים להנעת תהליכים תעשייתיים כמו חימום וקירור, או העברת מכונות בתוך מפעל או מחסן.

סוגי גנרטורים לחירום ותעשייה

גנרטורים הם כיום מקור החשמל העיקרי עבור משקי בית רבים. ישנם 3 סוגים של גנרטורים: גנרטור מושתקבנזין, דיזל וחשמלי.

גנרטור דיזל: הם הסוג הנפוץ ביותר, והם שורפים סולר כדי לייצר חשמל.

גנרטורים חשמלי: המשתמשים בזרם ישר כדי לייצר שדה מגנטי מסתובב, הם פחות נפוצים אך יעילים יותר מדגמים המונעים בבנזין.

גנרטור בנזין: צורכים בנזין כדלק ואינם מייצרים כל זיהום או רעש כשהם פועלים.

באיזה מצבים נשתמש בגנרטורים לחרום ותעשייה?

גנרטור חירום הוא מכשיר המייצר חשמל ממקור חיצוני כאשר מקור החשמל העיקרי כשל או אינו זמין.

גנרטורים משמשים במצבים שבהם יש הפסקת חשמל, כמו אסון טבע או תאונת תעשייה. הם משמשים גם על ידי תעשיות מסוימות כמו כרייה כדי להפעיל ציוד מסוים. גנרטורים תעשייתיים משמשים גם להנעת סוגים שונים של ציוד במכרות, מפעלים ומתקנים תעשייתיים אחרים.

במקרה חירום, ניתן להשתמש בגנרטורים כדי לספק חשמל זמני לשירותים חיוניים כגון בתי חולים ותחנות משטרה. גנרטורים לשעת חירום יכולים לשמש בבתים, משרדים ובניינים אחרים.

גנרטורים לשעת חירום הם פריט חובה לבתים ולעסקים. הם מספקים חשמל כאשר הרשת מושבתת. גנרטורים תעשייתיים אידיאליים לשימוש במתקני ייצור או הגדרות מסחריות אחרות הדורשות כמויות גדולות של חשמל על בסיס קבוע. הם גם מספקים חשמל במהלך הפסקות חשמל, שהן תופעה שכיחה במסגרות תעשייתיות.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »