חימום תת רצפתי חשמלי

חימום תת רצפתי חשמלי

מהו חימום תת רצפתי חשמלי? באמצעותו, החורף הבא כבר יהיה הרבה פחות קר. במקול להיתלות במזגן כאמצעי חימום, מסתמכים על הרצפה שנעשית חמה באמצעות חיבור תחתון של תשתיות חשמל אשר הופכות אותה לכזו. באמצעות חימום תת רצפתי אתם למעשה מבטיחים לעצמכם שקט תעשייתי מגזירת הקור למשך כל ימי החורף.

הטמעת התשתית

התשתית מוטמעת על ידי חברת מומחים ליישום חימום תת רצפתי. נציגי החברה יבדקו כיצד ניתן להטמיע אצלכם מערך חימום תת רצפתי חשמלי, אלו סוגי חפירות יש לבצע ועם אלו צינורות חשמל יש לעבוד. הדבר יתבצע על סמך סוג הריצוף שיש לכם וסוג המצע שלו, חול או סומסום (חצץ דק). התשתית תוטמע מבעד לשכבת המצע ובחלק העליון, על גבי הקירות, יותקנו בקרים לשליטה במערכת.

הפעלת המערכת

מערך חימום תת רצפתי חשמלי מופעל באמצעות בקרי קיר שמפשרים לשלוט בחום שעל גבי הרצפה. ניתן לבחור לשהות בבית בטמפרטורה פושרת עד כמה, לבחירתכם. בורר המצבים רחב והוא מאפשר התחממות בקלות של כל מי שחוזר מהגשם ומהקור שבחוץ.

עמידה בתקני בטיחות

בפרק הקודם סיפרנו לכם כי ניתן ליהנות מטמפרטורות ריצוף חמות אבל המערכת היא תקנית ולא תביא אתכם למצבים מסוכנים של כוויות ברגליים. לכן, טמפרטורת הקצה מוגבלת על מנת לשמור על מצב תקני בעת הדריכה. רמת התקניות של חימום תת רצפתי חשמלי חשובה מאד לצרכן על מנת לדעת שלא רק שיש לו תשתית שהוא צריך "להיזהר" בשימוש בה אלא גם שיש לו על מה לסמוך.

הדרכות בסיום ההתקנה

בתום ההתקנה תסופק הדרכה מלאה לגבי השימוש בכלי החימום התת רצפתיים החדשים שהתווספו לכם במבנה. מערך תת רצפתי חשמלי יוכל לשרת אתכם במכלול של טמפרטורות וניתן יהיה להשבית אותו בימי האביב והקיץ. נציגי ההתקנה יעברו עמכם על חלקי המערכת ויסבירו לכם כיצד להפעיל אותה, איך שולטים בטמפרטורות וכיצד מפסיקים את פעילותה של המערכת כאשר הדבר נדרש.

תוכנית חימום שהיא חובה בכל בית בישראל

אמנם אין חובה חוקית כזו, אבל לאור החורף הקר שפוקד את ישראל כמעט לכל אורך העשור האחרון, היינו אומרים שהתקנת המערכת היא צעד חשוב ביותר להתגוננות מהקור. רק התקנה של מערך חימום תת רצפתי חשמלי תפטור אתכם משימוש במזגן על חום או בתנור ספירלה ותספק למבנה חום איכותי כפי שצריך להיות. בדרך זו ימי החורף יעברו בקלות יחסית, מבלי לספוג מכות מהרצפה הקרה כאשר אין תחתיה שטיח. את התוכנית ניתן להתאים למבנה שלכם, על ביסס מיפוי הריצוף. נציגי חברת ההתקנה יספקו לכם אפשרויות שונות למיפוי צינורות המערכת טרם ההתקנה. כבר במהלכה, תוכלו לדעת בדיוק מהו סוג המערכת שהזמנתם ולמה לצפות בהפעלה שלה. התוצאות לא יאחרו להגיע וצפויות להיות באיכות חסרת פשרות.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
תמציות להפצת ריח

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »