נעילה לתריס חשמלי

נעילה לתריס חשמלי – למה צריך את זה?

אם יש לכם תריסים חשמליים בבית, אתם בוודאי יודעים שאפשר בקלות לשמור על המבנה ולהגן עליו מפני קרני שמש חזקות, מפני רוח, רעש, תהודה, ברד וגשם. כיום מרבית התריסים החשמליים משמשים לא רק להגנה מפני פגעי הטבע, אלא שהם נועדו לאפשר בטיחות מפני פריצה או פלישה של גורמים לא רצויים אל המרחב. מלבד זאת, חברות הביטוח מבקשות מהלקוחות להתקין מנעול על תריס חשמלי שיגביר את האבטחה. בדרך כלל מדובר בנעילת להט לוק שמונעת הרמה של התריס מבחוץ. 

איך מתקינים מנעול לתריס חשמלי?

בתחילה חשוב לבחור נעילה לתריס חשמלי שתספק לכם מקסימום בטיחות בזמן שאתם סוגרים את התריס. את המנעול שתבחרו כדאי להתקין על ידי טכנאי תריסים מיומן בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ. טכנאי טוב ידע לעזור לכם לבחור את המנעול הטוב ביותר וגם לבצע התקנה של המנעול כך שהוא יהיה חזק והגן עליכם מפני פריצה. 

כשאתם בוחרים טכנאי שיתקין את המנעול שימו לב לדגשים כמו: מקצועיות ניסיון מיומנות וכולי. חשוב לבחור איש מקצוע קרוב לאזור המגורים או העבודה שלכם שיכול להגיע בקלות למבנה על מנת למגן אותו כמה שיותר מוקדם. 

בין היתר יש לבחור מומחה בהתקנת תריסים חשמליים ובתיקון של תריסים חשמליים בעת הצורך וכזה וכזה כמו אריה הלוחש לתריסים שיודע להתמודד בצורה נכונה עם נעילה לתריס חשמלי. אם תבחרו מנעול טוב לתריס חשמלי, עשוי מפלדה מגולוונת, חזק ובטוח, כזה שניתן להקפיא בתוך התריס ולהתקין באמצעות איש מקצוע מיומן – תוכלו להגן על המבנה אשר בו אתם גרים עובדים בצורה הרבה יותר טובה.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »