החלטות חשובות בזמן בניית מטבח

המטבח שלנו, הוא מקום רוחש חיים ומרחב בו בני המשפחה, החברים שלנו והאנשים שאנו אוהבים – פוגשים בנו. כדי שהמטבח שאתם בונים יהיה פרקטי נוח ואטרקטיבי, חשוב לבצע החלטות חשובות בעת בניית המרחב ועיצובו. אבל למה צריך לשים לב לפני ואחרי התהליך? הנה מספר טיפים טובים:

בחירת אנשי מקצוע – כל עבודה טובה מתחילה מאנשי מקצוע טובים. כאשר אתם משפצים או בונים את המטבח, יש לבחור קבלני שיפוצים רשומים או נגרים טובים, שיבנו את המטבח בצורה מקצועית ובטוחה.

מחיר – בצעו השוואת מחירים בין אנשי מקצוע ובחרו את אלה שיכולים לספק לכם חומרים איכותיים, במחירים נוחים,

תכנון נכון – חשוב לתכנן את המטבח באופן נכון, כך שהוא יתאים לחלל המגורים שלכם, ישתלב נהדר במרחב ויכיל: חלונות גדולים, שולחן אוכל או אי, שיש גדול לעבודה, ארונות אחסון וכל מה שאתם זקוקים לו במקום.

התאמה ופונקציונאליות – חשוב לתכנן את המרחב על מנת שהוא יתאים לצרכים שלכם ויהיה פונקציונלי. בכך לדוגמא, דרושה התאמה של הגובה הנכון של השיש או של משטח העבודה. לעיתים דרוש אי למטבח שישמש משטח עבודה ומקום אחסון. כמו גם שיש לכוונן את ארונות המטבח לגבהים הרצויים ולעשות הכול כדי שיהיה לכם נוח לעבוד במקום.

משטחי עבודה – בחרו משטחי עבודה מתאימים. כיום ניתן לבחור שישי אוניקס, שיש אבן קיסר, גרניט, או כל סוג אחר של  חומר שנחשב עמיד לאורך שנים. בחירה במשטחי עבודה עשויים שיש, הייתה מאז ומעולם הבחירה הנכונה מכל.

חללי אחסון – שימו לב כי יש לכם חללי אחסון שיכילו את כלי המטבח שלכם כמו סירים, מחבתות, קערות, מכשירי חשמל, כוסות וצלחות. חשוב כי חללי האחסון יאפשרו לכם נוחות בעת שליפת הכלים מתוכם והחזרתם למקום.

עבודה תקינה – הגיעו מידי פעם לדירה החדשה או המשופצת כדי לבדוק כיצד מתקדמת העבודה. בכך תוכלו לפקח עליה ולוודא כי כל מה שרציתם, נעשה.

חומרים – וודאו כי המטבח נבנה עם כלל החומרים שבחרתם וכי לא נעשה "עיגול פינות" לגבי החומרים שסיכמתם עליהם בעת החוזה מול הקבלן. באמצעות תשומת לב לכל הדגשים שציינו, תוכלו להנות ממרחב מזמין ונעים.

קראו גם על: עלות שיש

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תיווך במודיעין

תיווך במודיעין

ההחלטה על דירה למכירה או להשכרה זהו זה! מגיע לכם מזל טוב! החלטתם לרכוש דירה או לשכור חדשה. כעת עומדות בפניכם אופציות שונות: לדדות ברגליכם

המשך קריאה »