ריסוס נגד נמלים

ריסוס נגד נמלים – איך תדעו שמדובר בריסוס יעיל

כדי לבצע ריסוס איכותי נגד נמלים, בוחרים לעבוד עם חברה מובילה בתחום ההדברה, שמבצעת את ריסוס נגד נמלים, באמצעות מדבירים מקצועיים אשר עברו הכשרה והם בעלי רישיון לכך. לכן הם מבצעים עבודה יסודית ביותר.

ריסוס נגד נמלים 

כדי שיהיו תוצאות מושלמות של ריסוס נגד נמלים, מבצעים היערכות מראש שכוללת את הזזת כל הריהוט מהקירות. בדרך זו יש למדביר אפשרות לרסס לאורך כל הקירות ועל כל הפנלים וזאת כדי להרחיק את הנמלים מסביבה זו. 

אחת מנקודות התורפה של נמלים בכל בית היא הסיפון שממוקם מתחת לכיור המטבח וזאת כיוון שהוא קרוב לצנרת הביוב. לכן לפני ביצוע הריסוס, הלקוחות מפנים את כל המוצרים שקיימים מתחת לכיור והמדביר מבצע שם ריסוס עוצמתי. 

האפקטיביות של הריסוס 

ריסוס נגד נמלים הוא אפקטיבי בדרך כלל לשנה שלמה. אם לאורך השנה לא נראו נמלים בבית, הרי שבוצע ריסוס יעיל. לאחר שנה האחריות פגה ולכן ההמלצה היא לתאם שוב מועד לביצוע ריסוס נגד נמלים של המדביר וכך לאורך זמן לא יסבלו בני הבית מהימצאותם של נמלים.

ריסוס בגינה 

אם מדובר בבית פרטי, הנמלים מסתובבות גם בחצר ולכן קיימת חשיבות רבה לבצע במקביל לריסוס בבית גם ריסוס בגינה וכך לתקוף את הבעיה מכל הכיוונים. ללא ריסוס בחצר, הנמלים עלולים להגיע הביתה. 

השמדה של הנמלים 

המדביר מבצע ריסוס באמצעות חומר כימי, או חומר אורגני על פי בקשתו של הלקוח. כיוון שהחומר נספג על האריחים ועל הפרקטים, אם במקרה יש נמלים בבית, בזכות הריח אפשר למצוא את כולם מתים. הריח אינו משפיע על בני האדם, אך נמלים או תיקנים ימותו באופן מידי.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »