מיגון רכבים נגד ירי

מיגון רכבים נגד ירי

אזרחים ישראליים מתגוררים באזורי סיכון  כמו יישובי יהודה ושומרון, עוקף עזה, לאורך גבול הצפון, סוריה ולבנון.  לא פעם "זוכים" למתקפות ירי מעבר לגבול. דרך למנוע פגיעה בנהג הרכב וביושביו היא לעשות מיגון נגד ירי. מיגון רכבים נגד ירי נעשה לכל רכבי כוחות הביטחון.

מיגון מכונית נגד ירי אינו רק בתחום הביטחוני. גם חברי משפחות הפשע שנמצאים בסיכון גבוה של ירי היריב לעבר מכוניתם ומכוניות בני המשפחה שלהם והם מעוניינים להגן על החפים מפשע עושים מיגון של המכונית נגד ירי. לא אחת יורים פושעים על רכבי המשפחה היריבה תוך מחשבה שאולי היעד המבוקש נוהג בהם. מיגון מכונית נגד ירי הוא אחד הדרכים למנוע אסונות של חפים מפשע.

הדרישה לבצע מיגון מכונית נגד ירי היא אינה "המלצה". זו דרישה מצילת חיים.

מיגון רכבים נגד ירי

מיגון רכבים נגד ירי – דרך אפקטיבית למנוע אובדן חיים

כדי למנוע אסונות בעת פגיעה מירי מחבלים לעבר מכוניות הנעות על כבישי יהודה ושומרון נדרשים התושבים לבצע מיגון רכבים נגד ירי. הוראות פיקוד העורף, כוחות הביטחון והרשויות המקומיות ברורות. רכב בלי מיגון אינו נוסע באופן עצמאי על כבישי  יהודה ושומרון. כדי להגיע ליעד צריך להילוות לרכב ביטחון ממוגן. לאור אירועי הירי הרבים שיש בשנים האחרונות באזור יהודה ושומרון והצורך במיגון רכבים שנעים בכבישי עוטף עזה הוקמו חברות למיגון רכבים. מספר החברות הגדול שיש בשוק הישראלי מאפשר  ללקוח מיון ומיקוח לפני סגירת עסקה. השוואת מחירים היא דבר נדרש אבל בראש וראשונה צריכה החברה להיות בעלת ניסיון וידע מקצועי. בגלל העלות הגבוהה לביצוע מיגון רכבים נגד ירי יש חברות אספקה שאינן מאפשרות לנהגים שלהן להגיע ליהודה ושומרון ואת הסחורה צריכים תושבי האזור לשנע באופן עצמאי.

רכבים ציבוריים גם הם עושים שימוש במיגון רכבים נגד ירי

בכל כלי התחבורה הציבורית אג"ד והחברות הנוספות, אוטובוסים להסעת תלמידים ועובדים מותקן מיגון נגד ירי. מן הסתם כוחות ההצלה ניידות של משטרה, אמבולנסים מכוניות כיבוי נוסעים בכבישי יהודה ושומרון רק לאחר שנעשה מיגון רכבים נגד ירי ברכביהם. בנוסף ליתר אמצעי המיגון מיגון הרכבים נגד ירי מונע פגיעה באלה שבאים להציל ולעזור לנזקקים בבטחה.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »