משאבה להגברת לחץ מים

ייעוץ מקצועי לקביעת לחץ במשאבה

שלב הייעוץ המקצועי – שלב חיוני וחשוב לפני ההתקנה

מתקינים משאבת מים ולא יודעים איזה לחץ מתאים למשאבה? ובכן, זו שאלה שמתאימה לאיש מקצוע, לכן פנו לאדם מומחה שינתב עבורכם את הדרך ויבחן על פי הצרכים השונים מה הלחץ המתאים למים הזורמים מן המשאבה.  איש מקצועי איכותי מבין עניין ייעץ לכם באיזו משאבה לבחור ובאיזה לחץ מים היא צריכה להיות, הכל בהתאם לשיקולי דעת שונים שצריכים להילקח בחשבון כמו כמות המים הנדרשת, מספר הקומות בבניין או במבנה, הצורך בלחץ קבוע או משתנה ועוד. חשוב ביותר לבחור משאבה ולהתקין אותה במקום המיועד לה. המשאבה תהיה בקרבת לוח חשמל, ליד צנרות הבניין. חשוב מאוד להתקין משאבה להגברת לחץ מים שכל חלקיה מקוריים.

 

קביעת עוצמת המים והתקנה מתאימה

לפני ההתקנה צריך לקבוע את עוצמת המים של המשאבה. לא נעים לפתוח ברז כשצמאים ומגלים שיש רק טיפות קטנות נוזלות או להתקלח במקלחת אחרי יום עבודה מפרך כשאין מים זורמים על גופכם. כדי להימנע מלחצי מים משתנים או חלשים צריך לפנות לייעוץ מקצועי, וכמובן לוודא שההתקנה בעצמה היא מקצועית ושהמשאבה איכותית ומותאמת לתקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי.

 

קביעת לחץ מים משתנה או קבוע

קביעת הלחץ של המים מושתתת על הצרכים השונים. אם מדובר בבניין של 8 קומות, למשל, תידרש משאבת מים שתפעיל לחץ בקומות הגבוהות של הבניין, אחרת לא יגיעו מים כנדרש.  אם מדובר בדירה בודדת אפשר להסתפק במשאבת מים קטנה, ובכל מקרה – כדאי לקבוע אם אתם רוצים לחץ מים משתנה או קבוע. כך או כך, חשוב לוודא שכל האביזרים החשובים בצירוף המשאבה נמצאים – ברזים, צנרת, בולמי זעזועים וכדומה.

 

לסיכום, בחירה מתאימה של איש מקצוע

לסיכום, איש מקצוע יודע לקבוע איזה לחץ מים דרוש לכם, הכל בהתאם לכמות המים המצופה, לגודל המבנה ולצרכים השונים – לחץ קבוע או משתנה. בכל מקרה, לעולם אל תתקינו על דעת עצמכם משאבת מים כשאין לכם מושג אם היא תואמת לצרכים שלכם או לא. עדיף לפנות לייעוץ מקצועי מאשר לעשות טעויות שיכולות לגרום לנזק עתידי.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »