כאשר יש חשד ללחות ניתן לבצע בדיקת לחות במצע סומסום במעבדה ניידת. מצע סומסום הוא מצע אשר יושב מתחת לרצפות הרצפה והוא למעשה תרכובת של אבנים קטנות מאוד אותה מניחים מתחת לרצפות עצמן, כחלק מתהליך הריצוף בבניית הבית. מצע סומסום נפוץ לא רק בבית אלא גם במשרדים ומבנים שונים. לאתר לחות - במצע סומסום בוחרים נקודות שונות ברצפות הבית מהן יש חשד להצטברות לחות, ומבצעים בדיקת לחות במצע סומסום שנמצא מתחת לאותן רצפות. על מנת לבצע בדיקת לחות כזו תוכלו לפנות לחברת אשר מתמחה בטכנולוגיות ייבוש ואיתור לחות. צוות החברה יגיע למקום עם ציוד ומעבדה ניידת על מנת לבצע את בדיקת הלחות. בהתאם לתוצאות הבדיקה מחליטים על הטיפול המתאים. כמובן שככל שהבדיקה מעלה תוצאה תקינה, אין צורך לעשות דבר. במידה והבדיקה במעבדה הניידת מספקת את הממצא כי רמת הלחות אכן גבוהה מהמקובל הרי שיש צורך לבצע תהליך ייבוש תת רצפתי. מטרתו של תהליך הייבוש היא למנוע התפתחות של טחב ועובש שיתפשטו מתחת לריצוף הקיים. קראו על ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף >>> היתרון בבדיקת לחות במעבדה ניידת במידה והמעבדה הניידת מספקת את התשובה כי אכן יש לחות, הרי שממש אין צורך לבצע פירוק של כל הריצוף הקיים. יש כיום טכנולוגיות ושיטות חדשניות המאפשרות לבצע ייבוש ממוקד. בדיקת המעבדה הניידת מתבצעת בפועל באמצעות קידוחים ממוקדים לאזורי המדגם, כאשר הקידוחים הללו גם משמשים לפעולת הייבוש עצמה. בכדי לבצע בדיקת לחות במצע סומסום במעבדה ניידת עליכם לפנות לחברה לה התמחות בטכנולוגיות ייבוש, ואיתור מקורות לחות ונוזלים. החברה תספק לכם שירותי מעבדת ניידת עם צוות שיגיע למקום, ייבוש תת רצפתי ואיתור של מקורות הנזילה.

איזה חומר מומלץ לציפוי רצפה חלק?

רצפה סטנדרטית מורכבת מאריחים שונים ונפרדים. האריחים יכולים להיות קטנים יחסית, בגדול 20 על 20 או בגודל סטנדרטי או מוגדל. אבל אותם חיבורים בין האריחים או הבלטות יוצרים משהו שנראה פחות ממושלם. אז זה המקום להכיר את האפשרות המרהיבה, של יצירת רצפה חלקה לחלוטין. הדבר נעשה באמצעות ציפוי רצפה חלק של VLOER, שמכסה את הבסיס הקיים, שיכול להיות עשוי מפורצלן, טראצו או כל אריח אחר. 

POLYVLOER – ציפוי רצפה חלק כמו ראי 

הפתרון של יישום בטון על הרצפה הקיימת עשוי להתקבל בצורה די טובה, אבל למעשה קיים פתרון יותר חדשני ויותר מומלץ. הכירו את POLYVLOER, חומר הציפוי שמכסה את הרצפה בסגנון דמוי בטון מעוצב, אך בלי יציקות ובלי החסרונות של הבטון. יתרונות החומר הזה ראויים למלוא תשומת הלב אך לפני שנפרט, נציין שהציפוי חלק כמו ראי, אך איננו חלקלק. הוא עוטף את הרצפה בצורה מלאה, ואף יכול לכסות את הפנלים לתוצאה אחידה, הרמונית, יפה למראה ואפילו כיפית למגע. 

קראו עוד על ציפוי רצפה דמוי בטון באתר VLOER.

מהם מאפייני הציפוי המומלץ ויתרונותיו 

כעת בקצרה, נסביר על המאפיינים של ציפוי רצפה חלק ועל יתרונותיו האסתטיים אך גם הנלווים. 

  1. אין צורך בפירוק תשתיות או שינויים מבניים אחרים. היישום מעל הרצפה הנוכחית שלכם. 
  2. עמידות ששומרת על החזות החלקה, למשך תקופה ארוכה מעבר לכל דמיון. 
  3. הציפוי החדשני בעל אלסטיות מסוימת, נעים למגע.
  4. לא מחליק וגם עמיד במים, לא נראה מחוספס אך בעל כושר אחיזה. 
  5. מראה אחיד לחלוטין, ללא חריצים מכל סוג. 
  6. קל לניקוי, לא סופג כתמים. 
  7. בעל תכונה של ספיגת רעשים וספיגת חום (כלומר קולטת את הטמפרטורה בחדר).
  8. מגוון אין סופי של גוונים לבחירה.  
  9. אלגנטיות יוקרתית מתמיד.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »