חושבים להתקין דשא סינטטי? כדאי שתקראו את זה

בשנים האחרונות הפך הדשא הסינטטי להיות מוצר פופולארי ושימושי עד מאוד. הוא מפאר גינות פרטיות לצד פארקים וגינות עירוניות. בבתים לא מעטים בוחרים לעצב גם מרפסות בעזרת דשא סינטטי. אכן מוצר שיש בו הרבה מן הבשורה והחידוש. הוא מאפשר לנו להשיג דשא ירוק עד בלי להתמודד עם גיזום והשקיה… אמנם המראה סינטטי וגם המרקם, אבל במקרים רבים זה בהחלט עונה על הצורך. גם אתם החלטתם על התקנת דשא סינטטי בבית פרטי? בואו וקראו את המידע חשוב שיעזור לכם לקבל החלטות בתבונה.

מה שחשוב לדעת בעניין דשא סינטטי

  • סוגים שונים של מוצרים – המונח דשא סינטטי כולל בתוכו דגמים שונים של מוצרים. אשר לכל אחד יש תכונות ומאפיינים אחרים. היות שכך חשוב מאוד לדעת מה בדיוק אתם רוצים ואיזה סוג דשא הנכם מעוניינים להתקין. יש רמות איכות שונות של דשא סינטטי וכל אחד מהם מתנהג אחרת בשטח. כדאי להבין כיצד בודקים את האיכות ואת העמידות של הדשא לפני שבוחרים.
  • התקנה נכונה – כדי להיות מרוצים מהדשא שאתם רוכשים חשוב לדעת כי ההתקנה היא חלק מההצלחה שלכם. ולכן חשוב מאוד לא לוותר על התקנה מקצועית של הדשא. אמנם ניתן לקרוא על כך ולבצע התקנה עצמית, אבל במרבית המקרים מומלץ לפנות אל חברה מקצועית לשם ביצוע התקנה נכונה ועמידה לאורך שנים.
  • ניקיון ואחזקה – כל משטח שדורכים עליו צובר לכלוך. פעמים אלו אריזות ריקות ובמקרים טובים יותר זה רק אבק ופירורים. אבל בכל מקרה חשוב לנקות את הדשא ולרענן אותו כראוי. חשוב לברר מראש כיצד לנקות את הדשא ומה יש לעשות כדי לשמור על המראה החינני לאורך זמן.
  • התאמה לשטח – לפני שאתם ממהרים לרכוש ולהתקין חשוב כי תבדקו את השטח ואת המאפיינים שלו, כדי שתהיו בטוחים שהוא אכן יוכל לענות על הצורך ולשמש אתכם נאמנה במקום.

רוכשים בחנות אמינה

כדי להיות מרוצים משירות התקנות דשא סינטטי אותו תקבלו, חשוב לכם לערוך את הקניה בחנות אמינה בה אתם יכולים לסמוך על אנשי המכירות וההמלצות שלהם.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תיווך במודיעין

תיווך במודיעין

ההחלטה על דירה למכירה או להשכרה זהו זה! מגיע לכם מזל טוב! החלטתם לרכוש דירה או לשכור חדשה. כעת עומדות בפניכם אופציות שונות: לדדות ברגליכם

המשך קריאה »