כך תבחרו שידת החתלה בטיחותית ומעוצבת

כאשר אתם חושבים על עיצוב יעיל לחדר הילדים, אתם צריכים לעשות את זה בצורה חכמה. חשוב לבחור איך לארגן את החלל כך שיתאים לשהיית ילדים, יהיה בטיחותי עבורם וכמובן יכיל את כל הרהיטים הנחוצים לשימוש יומיומי כמו החלפת טיטולים והלבשה. חשוב מאוד לבחור ברהיטים איכותיים ועמידים על מנת שישמשו אתכם, תינוקכם וגם התינוקות הבאים אחריהם עד כמה שניתן. אם כך, אז מה הם הפרמטרים החשובים לבחירת שידת החתלה?

הגובה המתאים עבורכם

שידת החתלה צריכה להיות בגודל ובגובה המתאים ביותר עבורכם, ההורים. זה לא נוח להחליף בגדים וטיטול לילד במקום שאינו בגובה שלכם, מה שמאלץ אתכם להתכופף ולהזיק לגב שלכם. לא כל שידת החתלה יכולה להתאים לכל ההורים, ולכן חשוב לבחור כזו שתתאים לגובה שלכם ושל בן או בת הזוג שלכם.

חומרים יציבים ואיכותיים

תחשבו על כך שהילד שלכם הוא זה שישכב על שידת ההחתלה – ברור שלא כל חומר ולא כל מבנה הינו בטיחותי בהכרח. הילדים הם היקר ביותר עבורנו ואנחנו לא נסכן אותם בהשכבה על מבנה שאינו יציב או חזק מספיק. שאלו את מי שמספק לכם את המוצר לגבי טיבה וחוזקה של שידת ההחתלה על מנת שתרגישו בטוחים בשימוש שלה. במיוחד הדבר נאמר להורים עם ילדים עם מבנה גוף גבוה מהממוצע.

קנו שידות לחדר שינה >>>

משטח רחב מספיק

לא נוח להחליף לילד שזז המון על משטח החתלה מצומצם, נכון? חשוב מאוד לבחור בשידת החתלה רחבה דיה על מנת שתוכלו להלביש את הילד בצורה נוחה ונעימה לו ולכם. כמו כן, בחרו בשידה שמצד אחד תהיה רחבה מספיק לנוחות שלכם אך מצד שני לא תתפוס לכם את כל המקום בחדר. 

מהיום בוחרים שידת החתלה בטיחותית ומעוצבת לילדים שלנו!

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »