סהרה

שטיחים עגולים – לאן הם מתאימים?

השטיחים העגולים הפכו זה מכבר לפריט נפוץ ממש כמו השטיחים המרובעים שהיו עד כה. שטיח עגול מעניק לכל חלל מראה חדשני יותר, מרשים יותר ומהווה פריט עיצובי שלא ניתן להתעלם מקיומו. בעקבות זאת, נשאלת השאלה הלגיטימית – היכן ניתן להניח שטיח עגול והאם הוא באמת מתאים לכל חלל? 

להלן מספר נקודות שכדאי לדעת אודות שילוב שטיחים עגולים בחללים שונים בבית – 

תחימת שטח בתוך חלל

שטיח עגול יכול לשמש לצורך הענקת מראה נפרד לפינה מסוימת בתוך חלל גדול. כך למשל אם יש לכם פינת עבודה בחדר שינה, פינת כורסאות במשרד, פינת קריאה בחדר ילדים וכדומה, תוכלו להשתמש בשטיח עגול לצורך תחימת השטח. השטיח יגרום לחלל להיראות כחלק נפרד מכל החדר למרות שאין קירות מסביבו.

התאמה מושלמת לכל פינה

שטיחים עגולים מתאימים לכל חלל וניתן לשלב אותם בכל מקום – בין אם מדובר בבית פרטי, בין אם מדובר במשרד יוקרתי או שבכלל מדובר על פינת כורסאות בלובי של בית מלון. עם זאת, חשוב לדעת כי אומנם ניתן להתאים שטיח עגול לכל חלל שלא יהיה, אך יש לשים לב שהוא אכן מתאים מבחינה עיצובית לאותו חלל ולכן יש לבחור אותו בהתאם למקום אליו מייעדים אותו.

שטיח עגול להשלמת עיצוב הבית

יש אנשים שמעוניינים לשדרג מידי תקופה את הבית שלהם ולהעניק לו מראה שונה מהמראה שהיה לו עד עכשיו. אחד מהאלמנטים שמשנים מאוד מראה של חלל הוא השטיחים של סהרה. אין צורך לטרוח הרבה, פשוט מניחים שטיח מעוצב במיקום נבחר, ומעניקים לחלל מראה מחודש ורענן יותר. לצורך מטרה זו, יכול השטיח העגול להיות מוצלח ביותר. הוא לא תופס את כל שטח הרצפה, אך מצד שני, כן מעניק לחלל את אפקט החידוש הרצוי.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »