סהרה שטיחים

שטיח עגול – בחירת שטיח עגול יותר מיותר או יותר עיצובי

בעיקר בעונה של החורף, אך לא רק ישנה נהירה של אנשים רבים אל עבר הרכישה או הניקוי של השטיחים שיונחו על הרצפה של כל חדר וחדר, כולל הסלון וחדרי השינה. ישנם אנשים שבוחרים שטיח בצורה פרקטית, לנוחיות, אך היום השטיחים מגיעים במגוון של צורות ומרקמים שמציעים עיצובים נפלאים, כולל שטיחים עגולים.

דרך נהדרת לתחום אזור

בכל בית ישנם אזורים רחבים שכוללים חדר שלם, כמו חדר השירותים או חדר השינה, ואת החלל הגדול הזה שבו יש במקום אחד את הסלון ואת המטבח כולל גם פינת אוכל שנמצאת לה בסביבה. בתור המתאר הזה של חלל גדול, יש להם אזורים קטנים, כמו האזור של הקונסולה, האזור של פינת האוכל והאזור של המיטה. 

הצבה של שטיח עגול יכולה לסמן את האזורים הללו ולתחום אותם על ידי הצבה פשוטה של שטיח בצמוד להם או מתחת לאותו רהיט, כך מתקבל אזור שבו יש לא רק יותר עניין אלה סוג של דגש שלא היה קיים אלמלא אותו שטיח שמחבר אל החלל בזכות המעגליות שבו ועדיין יוצר סוג של הפרדה.

מוותרים על הפינות

לא כל שטיח שמציבים על הרצפה חייב להיות בעל צורה מרובעת או מלבנית. אולי זו הצורה הכי נבחרת, אבל היא לא חייבת להיות כזו שמתקיימת בכל סוג של חלל. במקרים רבים ניתן לוותר על הבחירה של שטיח מרובע, בעיקר בחלל קטן שבו הפינות הללו רק יכולים להפריע ולהתנגש באזורי אחרים של החדר, כמו פריט ריהוט או פתיחה של דלת בצורה נוחה. הצבה של שטיח מעוגל יוצרת את הרדיוס המושלם שבו ניתן להניח שטיח שיוצר מקור של עניין, מקום שבו נוח ללכת עם רגליים יחפות וגם מקום שבו אם רוצים להניח שטיח, יכולים לעשות זאת ללא כל בעיה מבחינת החלל שקיים לרשות אותו שטיח נבחר.

מגוון שטיחים תוכלו למצוא באתר של סהרה שטיחים

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »