חידוש אמבטיות ישנות

חידוש אמבטיות ישנות

אחד החדרים שאנו חייבים שתמיד יהיו מטופחים הם חדרי האמבטיה שלנו וזאת משום שהאמבטיה היא ההקום שבו אנו מבלים את הדקות הראשונות של הבוקר, כמו גם שמדובר במקום שבו אנו נרגעים ו'סוגרים' את היום שלנו!

בשל כך, גם אם יש לכם אמבטיה ישנה, חשוב שתדעו כי באמצעות כמה פעולות אפשר לחדש אמבטיות ולהפוך את החדר הזה למקום כיפי ומושלם.

אז כיצד מחדשים, מנקים ומעצבים? הנה כמה טיפים נהדרים!

אם אתם רוצים לחדש את האמבטיה שלכם מבלי לשפץ ולבנות אמבטיה חדשה, חשוב שתדעו כי ישנם כמה דרכים באמצעותן ניתן לפעול והן:

חידוש קרמיקה – חדשו את הקרמיקה באמבטיה. כיום באמצעות ארחים מאוירים עשויים מסוגים שנים של קרמיקה, כאלה העשויים מרצפות שיש ייחודיות, אריחי פסיפס, חיפויים מסוגים שונים כמו גם רצפות פרקט ובטון, אפשר להקנות לאמבטיה מראה נקי חדש ונעים!

ציפוי כיורים ואמבטיות – הכיור שלכם חייב להראות נפלא והוא כלי סניטרי שעליו להיות אסתטי במיוחד. לשם כך חשוב לבצע על ידי המומחים ציפו כיורים קיימים וציפוי אמבטיות קיימות , כמו גם החלפת ברזים לברזים חדשים והחלפה של חורי ניקוז ישנים וחלודים כמו גם פילטרים ומסננים. בכך תוכלו גם ליהנות מכיור ואמבטיה משופצת וגם ליהנות מזרימת מים ותפקוד טוב יותר של הכלים הסניטריים.

עיצוב מחדש – פנו את חדר האמבטיה, תכננו את המראה המבוקש שתרצו שיהיה בחלל זה ועצבו בהתאם. לדוגמא: חלל כפרי או מודרני אפשר לעצב באמצעות התקנה של מדפי עץ עמידים נגד מים, מגבות לבנות, צחות ועבות  שיהיו מסודרות על אותם מדפי עץ, ארוניות אמבטיה מעניינות, פרחי מים צפים בואה שקופה המונחת לצד נרות ריחניים, מגזינים צבעוניים מונחים באגביות על המדפים ועוד.

שיפוץ ותיקון אמבטיות – בחרו חברה טובה אשר עוסקת בשיפוץ ותיקון אמבטיות ונסו בעזרת המומחים להבין כיצד אפשר לשפץ את חדר המקלחת או האמבטיה שלכם. נסו לבדוק איזה שיפוץ יסייע לכם ליהנות ממקסימום נוחות וחידוש עם מינימום הוצאות.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
תמציות להפצת ריח

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »