הדפסת תמונות על בלוק עץ

תמונות הן דרך נהדרת לקשט את הבית שלכם ולהפוך אותו לאישי יותר ומשפחתי יותר. תמונות הן גם דרך נהדרות לזכור אירועים משמחים בחייכם כמו תינוק שנולד, יום הולדת, יום נישואין. תמונות הן גם דרך נהדרת לזכור קרוב משפחה כמו סבא או סבתא. אין כמעט בית בישראל שאין בו תמונות.

בעוד יש אנשים שממסגרים את התמונות ותולים אותם על הקיר או מניחים אותם על שידה יש אנשים שמעדיפים את התמונות שלהם מודפסות על בלוק עץ. תופעה זו הפכה לפופולארית במיוחד עם השנים וניתן לראות אותה במגוון בתים בישראל.

להדפסת תמונות על בלוק עץ >>>

הדפסת תמונות על בלוק עץ – מתנה או מזכרת?

אם אתם רוצים להנציח אדם קרוב או לזכור חוויות כמו טיול סקי או טיול במדבר תוכלו להדפיס לכם תמונה על בלוק עץ. עץ ידוע באיכויות שלו, כך שהתמונה הזו תלווה אותכם במשך שנים.

בנוסף, תוכלו גם להעניק מתנה לבן משפחה או חבר אהוב או אפילו לגננת או למורה. תמונה מודפסת על בלוק מעץ היא מתנה נהדרת ומקורית שכל אחד ישמח לקבל.

ניתן אף להכין ברכה לעסק על בלוק עץ או קוביות חמודות לחדרי ילדים. תמונה על בלוק עץ מספקת גם זיכרון מתוק וגם פריט דקורטיבי לבית.

איך מדפיסים תמונה על בלוק עץ?

עם התפתחות הטכנולוגיה ישנן מספר שיטות שקיימות היום בנוסף מלבד עץ ניתן גם להדפיס על מגוון חומרים אחרים כגון: בד, פלסטיק, אלומיניום, ניקל ומתכות אחרות.

כדי להדפיס על בלוק עץ צריך מכונת הדפסה עם קרני UV. הקרניים מעבירות את צבעי התמונה אל בלוק העץ. שיטת נוספת היא על ידי טכניקה ייחודית שהופכת את הדיו לגז שמעובר לחומר מיוחד שמצפה את בלוק העץ וכך יותר את התמונה.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »