מטבחי יוקרה מאיטליה

מטבחי יוקרה מאיטליה

בירת האופנה העולמית היא כמובן מילאנו היפה, והיא הפכה להיות כזו הודות למגוון המעצבים האיטלקיים שיודעים כיצד ליצור פריטי אופנה בדיוק, הקפדה וסטייל יוקרתי ומרשים שכל אחד היה מוכן לשלם על כך לא מעט כסף. ממש כפי שכולנו יכולים לסמוך על ייחודיות העיצוב של האיטלקים בכל הנוגע לפריטי אופנה, כך אנו שמים את מבטחנו בהם גם בתחום של עיצוב מטבחים – כדי לקבל מטבח ביתי במראה יוקרתי ובעיצוב מרשים וללא פשרות.

מה מאפיין מטבחי יוקרה מאיטליה?

אפשר לומר שהמאפיין הבולט ביותר שקיים במטבחים איטלקיים הוא היוקרה, כיוון שאלו הם מטבחים שנעשו בדיוק רב, תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר שאפשר למצוא, כי הרי ידוע שהאיטלקים לא מתפשרים על איכות בכל הנוגע לעיצוב. נוסף ליוקרתיות, מטבחים איטלקיים מאופיינים במראה מתוחכם אך אלגנטי שעשוי לשדרג באופן ניכר את העיצוב הכולל של הבית. דוגמאות למטבחים כאלו ניתן למצוא באולמות התצוגה של  צ'זאר תל אביב.

סגנון העיצוב האיטלקי במטבחים נשען לרוב על החיבה העזה שיש לאיטלקים לאוכל עשיר, טעים ומנחם שאהוב במיוחד על כל התרבויות בכל רחבי העולם. כיוון שהמטבח האיטלקי הינו עשיר ושם דגש על חוויה באכילה ואירוח, כך המטבחים האיטלקיים מצליחים להכניס את התחושות והאווירה הנכונה בבתים בהם הם מיושמים.

ייחודיות העיצוב של מטבחים איטלקיים

למרות שמטבח איטלקי נראה יוקרתי ומרשים במיוחד, הסגנון העיצובי נשען בעיקרו על קלאסיות ופשטות לצד שילוב של אלמנטים חדשניים ומודרניים שמעצימים את יופיו של החלל. אחד מהדברים המייחדים את העיצוב של מטבחי יוקרה מאיטליה הוא רמת הגימור של האלמנטים בו, שזו נעשית בצורה מוקפדת עד כדי שלמות כדי להעניק תוצאה מרהיבה של מטבח מעוצב באלגנטיות אך בעל מראה יוקרתי בסטנדרט הגבוה ביותר שיש בתחום העיצוב.

שילוב של חדש וישן

סגנון העיצוב של מטבח איטלקי מעניק כבוד למטבחים המסורתיים "של פעם" עם שימוש בחומרי גלם טבעיים, תכנון משטחי עבודה רחבי ידיים והתאמת מקומות אחסון רבים ונגישים להעצמת הפונקציונליות במטבח. יחד עם מאפיינים אלו משולבים לא מעט אלמנטים חדשניים, מודרניים וטכנולוגיים שמביאים לתוצאה של מטבח מעוצב ופונקציונלי לבשל בו.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »