ציורים לחדר ילדים

איזה סגנון ציורים יתאים לכם לחדר הילדים

כאשר מתכננים חדר ילדים או כאשר עורכים בו שינויים, יש לקחת בחשבון את סגנון הציורים הרצוי בחדר הילדים. כמו בתכנון הריהוט שבחדר כך גם בתכנון הציורים שיהיו בחדר הילדים יש לקחת בחשבון את הפעילויות השונות בחדר כמו לימודים, אירוח חברים ושינה.

לבחירת סגנון ציורים כך שיתאים לחדר הילדים יש לקחת בחשבון כמה גורמים. האם הילדים גם לומדים בחדר? האם הילדים מארחים את חבריהם בחדר? כאשר כל הגורמים נלקחים בחשבון יש לשים לב שהציורים מאפשרים גם שינה והתעוררות נעימות בבוקר ולמנוע סיוטים והרגשות לא נעימות.

לרוב, יבחרו ההורים בסגנונות ציור לחדרי ילדיהם כך שישרו אווירה נעימה ורגועה, חמה ומחבקת. כאשר הילדים נמצאים בחוגי אמנות שונים, ייתכן ויתאים גם להכניס לחדר הילדים ציורים מורכבים יותר ומעוררי מחשבה. כמו כן במידה ובוחרים בכמה ציורים שונים לחדר יש לבחור בקפידה את מיקום הציורים בחדר כך שאל מול המיטה יהיו ציורים פשוטים וחמימים יותר ואילו באזורים אחרים ניתן לתלות ציורים מופשטים המעוררים יצירתיות רבה יותר. כמו כן יש להתאים את ציורי חדר הילדים לצבעי וסגנון הריהוט הנבחרים.

סגנונות ציור שונים

משמעות השם סוראליסטי הינה "מעל המציאות" אלו ציורים אשר לרוב יראו את המציאות בדרכים יצירתיות ואפילו לא הגיוניות. לציורים סוראליסטים אפקט המרחיב את התודעה ומאפשר להתבונן ולנתח אותם רבות ובכל פעם להגיע למסקנות חדשות. מעבר לכך, הציורים הסוראליסטים מאפשרים לקבל על המציאות השקפה רחבה וגמישה יותר.

ציורים מודרניים

אמנות מודרנית מורכבת מתתי ז'אנר רבים בדומה לשאר סוגי האמנות. אמנות מודרנית מתהדרת בציורים המורכבים מצורות גאומטריות בשלל סגנונות ואילו נחשבים לציורים מופשטים יותר. כאשר בוחרים לתלות בחדר הילדים ציורים מודרניים כמו של הציירת אפרת אילן, במידה והילד איננו לומד אמנות מומלץ לבחור בציורים פשוטים יותר.

ציורי טבע ונופים

ציורי טבע ונופים כשמם הינם ציורים של מקומות אמתיים בטבע או דמיוניים. בייחוד כאשר גרים בעיר זוהי בחירה נעימה לסגנון ציורים לחדר הילדים משום שציורי הטבע משרים אווירה שלווה ושקטה שיכולה לעשות חשק לבקר באזורי טבע אמתיים.

 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »