שטיח לילדים

איך לעצב חדרי שינה לילדים?

הילדים היקרים שלנו הם הדבר הכי חשוב לנו בעולם ועבורם חדר השינה הוא מקום חשוב מאוד. זה המקום שלהם ליהנות משטח בטוח, מהמשחקים והצעצועים שלהם, מהטלוויזיה/המחשב שלהם, מלארח את חבריהם בחדר ומלאחסן את החפצים שלהם (תתפלאו לשמוע אבל לילדים יש המון חפצים!). אם כן עיצוב חדרי שינה לילדים היא עבודה לא פשוטה ולעתים רבות ומגיל מסוים כדאי גם להתחשב ברצונות הילדים כל עוד זה בטעם טוב כמובן.

בחירת הצבעים והקונספט העיצובי בחדר השינה:

בשלב האפיון והתכנון של חדרי שינה אולי הדבר הקריטי ביותר הוא בחירת הקונספט העיצובי. לדוגמה: יש הורים שיעדיפו לעשות את חדר השינה לילדה הקטנה שלהם בסגנון של נסיכות וחדרי קרן, בחדר הבנים זה יכול להיות קשור לכדורגל או סדרת טלוויזיה אהובה וכו'. במשפחות אחרות יעדיפו פשוט לצבוע את הקיר בצבע מסוים שעשוי להתאים לבנים/בנות או לפי העדפות הילדים (לדוגמה אם הילדה אוהבת תכלת ייתכן ותרצו לצבוע את הקירות בתכלת). לאחר שנדע את הצבעים השולטים והקונספט העיצובי נוכל להתאים אליו את הריהוט, פרטי נוי ואלמנטים עיצוביים שונים כמו וילון, שטיח, בית מנורה ועוד.

בקרו באתר של Roomix כדי להתרשם ממגוון חדרי שינה לילדים >>>

בחירת הריהוט ועל מה לשים דגש?

הריהוט הוא חלק חשוב בעיצוב חדרי שינה לילדים. מלבד העובדה שהוא צריך להיות פרקטי (מיטה לשינה, שולחן ללימודים או ארון בגדים לבגדי הילד/ה) הרי שהוא גם צריך להתאים לקונספט העיצובי ו/או התכנון העיצובי של החלל, צריכים להתאים אחד לשני ליצור הרמוניה ואנרגיות וטובות וגם להיות בטיחותיים ונוחים לשימוש עבור הילדים שלכם.

וילונות, שטיחים, נקודות חשמל ודברים נוספים שחשוב לקחת בחשבון:

לאחר שצבענו את הקירות ומיקמנו את הריהוט כפי שרצינו צריך לקחת בחשבון את יתר הדברים. זה אומר שימוש בתאורה טבעית במהלך היום והתאמת תאורה מלאכותית נוספת לשעות הערב, מנורת לילה לשינה או ללימודים וכו'. חשוב שנקודות החשמל לא יהיו חשופות בעיקר כאשר מדובר בילדים קטנים. כדאי להוסיף שטיח ליצירת רצפה חמימה ונעימה יותר וכמובן בטוחה יותר ווילונות שיכולים להוסיף לאווירה, לעיצוב ולשמירה על טמפרטורה נעימה בחדר במהלך היום.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
תמציות להפצת ריח

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »