עצים ננסיים

עצים ננסיים

מי אמר שגדול תמיד טוב יותר? זה לא המקרה של עצי נוי ננסיים, שעושים עץ מוקד בנוף הבית. אנחנו אוהבים עצי נוי ננסי בגלל הגודל שלהם, הצורות הייחודיות וכמובן הצבע. הנה עוד דברים שכדאי לדעת על עצים ננסיים.

עצים ננסיים

ראשית, בואו נגדיר עץ נוי ננסי. בתחום הגננות, עץ ננס, הוא עץ שנשמר באופן מלאכותי לגודל קטן מהרגיל ביחס לחברי המין הממוצע שלו, והוא גדל למטרות נוי בחללים קטנים.

ברשימה שלנו, אנו כוללים עצים קטנים באופן טבעי וכן כמה עצים הגדלים לאט שישיגו את אותה מטרה. צוות עיצוב הנוף, ואדריכלי נוף עבדו במשך כל הקריירה שלהם והם אחראים לשתילת אלפי עצים. אם תצטרכו עצים ננסיים, תוכלו כמובן לקנות דרכם, באתרים המוצעים ברשתות השונות.

יתרונות עצים קטנים וננסיים

אם יש לכם חצר קטנה, ישנם הרבה עצים קטנים שניתן לשתול בחצר או בגינה שלכם. למעשה, עצים רבים נולדו לחללים קטנים יותר. בעת הקנייה, בדקו את גובה העצים המשוערים וחפשו זנים קצרים יותר. 

אלה שיש להם את המילה "ננסיים", הם, בדרך כלל, קצרים יותר, וכך גם עצים עם ענפים נפולים. ותמיד וודא שהעץ הננסי יוכל לעמוד בחורפים באזורים קרים. אפשר לומר שכאן בישראל אין לכם ממה לחשוש בכל הנוגע לקור מיוחד או למזג אוויר קיצוני.

קניית עצים ננסיים

קניית עצים ננסיים כמו עץ בונסאי הוא משהו שתצטרכו לעשות במידה ואתם רוצים לשפר את מראה הבית שלכם לכזה מושך ומזמין יותר. תצטרכו כמובן לעשות זאת בצורה נכונה ולהתאים את העץ וצורת וסגנון החלל.

אם תתאימו את העצים הננסיים שלכם לחלל החדר או הסלון הוא הם ימוקמו, תוכלו להבחין ההרגשה רעננה וחלומית במיוחד למראה הבית שלכם.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »