לעצב את הבית בסטייל

לעצב את הבית בסטייל – איך מתחילים?

הבית שלכם הוא מבצרכם. זה המקום שבו אתם נחים ונהנים מזמן איכות עם המשפחה וזה המקום שממנו אתם יוצאים לעבודה או לכל מקום אחר. מרחב ביתי חייב תמיד להיות נעים מסודר ונוח, בין אם אתם גרים בדירה קטנה לבין אם יש לכם בית פרטי. אם אתם רוצים לעצב את הבית באופן מקצועי, נכון ופרקטי, כדאי להבין מהם הצעדים לעיצוב בסטייל על פי הצרכים שלכם. אז כיצד עושים זאת באמת, מאיפה מביאים רעיונות לעיצוב פנים בבית? הנה כל השלבים:

בוחרים מעצבת פנים

בתחילה חשוב לבחור מעצבת פנים מקצועית שאתם מתחברים אל סגנון העיצוב שלה. חפשו אחרת מעצבת מומלצת כמו מרב שדה עיצוב בתים פרטיים והכנסו לאתר האינטרנט של מי שנראית לכם מתאימה. בחנו את תיק העבודות של המעצבת, את הניסיון והסגנון הכללי. לאחר מכן צרו קשר וקבעו פגישת ייעוץ כדי להבין האם המעצבת מתאימה לכם.

 

מגדירים את הסגנון

בזמן הפגישה ולאחר בחירת אשת המקצוע: הגיע הזמן להגדיר את הסגנון בו תרצו לעצב את הבית. כיום יש מגוון רחב של סגנונות עיצוב, החל מעיצוב אקלקטי שמחבר בין חפצים שונים, עד עיצוב כפרי שמאופיין בגסות, או אלגנטית של עיצוב מודרני המבוסס על ניקיון במרחב. בחרו עם המעצבת את הסגנון שאתם מתחברים אליו. 

מאשרים תוכניות

כעת המעצבת תבצע תכנון של המרחב ואף הדמיה של הדירה. לאחר יצירת ההדמיה והתוכנית תוכלו לאשר או לשנות אותן לפי הצורך ולאשר התחלת עבודה. 

הופכים מעורבים בתהליך

היו מעורבים בתהליך ונסו להביע את התחושות והרצונות שלכם בזמן העבודה. 

מוסיפים נגיעות אחרונות 

לבסוף מסגננים את הבית עם נגיעות אחרונות כמו בחירת כריות פינה, בחירת כיסויי מיטה, וילונות, כלי נוי לסלון ולמטבח וכולי. את כל התהליך עד הסיום מבצעים עם מעצבת פנים טובה. 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »