5 מאפיינים מרכזיים של מטבחים כפריים

5 מאפיינים מרכזיים של מטבחים כפריים

מהו מטבח כפרי? מדובר על מטבח טרנדי שאנשים רבים בוחרים בו בשנים האחרונות. ויש לו מאפיינים ייחודיים, כאלו שמגדירים אותו ככפרי. אז הבה ונכיר את המטבח הכפרי מבית ונגה מטבחים על פי המאפיינים שלו.

אלו המאפיינים

  1. עיצוב חמים ומזמין – מטבח כפרי מאופיין לפני הכול בנימה חמימה ומזמינה. העיצוב על כל חלקיו נועד להשיג אווירה משפחתית ומזמינה. כזו שתביא את כל המשפחה למטבח כדי לראות מה חדש במקרר או על הכיריים…
  2. קווים מיוחדים – בעוד שהעיצוב המודרני בוחר לרוב קווים ישרים וחלקים, בעיצוב הכפרי נראה נוכחות בולטת של קווים מעוגלים ועיטורים בעלי נוכחות רבה.
  3. ידיות מקושטות – גם ידיות מקושטות ומכילות לעיתים גם שילוב של אלמנטים נוספים. ידית מעוצבת בסגנון כפרי עשויה לכלול מספר צבעים וגם טקסטורות. הקישוטים הללו תורמים במידה רבה למראה של המטבח.
  4. חומר גלם – בעבר אמנם נהגו לבנות את המטבחים הכפריים מעץ מלא. ואכן הוא מתאים יותר מכל לעיצוב זה. אם כי כיום יש גם מטבחים כפריים מחומרי גלם אחרים. אם כי המראה תמיד ינסה להביע את הטבע הראשוני שלא נגעה בו יד אדם.
  5. שילוב פרזול מודרני – אמנם המטבח הכפרי מעוצב בסגנון רטרו, אבל יחד עם זאת הוא מציע לנו מענה עכשווי ביותר. שכן הוא מעוצב בעזרת פרזול עכשווי. כך שהוא יכול להראות על פניו בסגנון עתיק, אך השימוש בו יהיה נוח במיוחד. הוא יכול לכלול גם פטנטים מתקדמים מאוד.

מטבח כפרי שיתאים לכם

למעשה הנישה של מטבחים כפריים היא נישה רחבה ומגוונת מאוד. יש כל כך הרבה סגנונות ותת סגנונות תחת הכותרת הזו. מה שמאפשר לכל אחד, וגם לכם, לעצב לעצמכם מטבח מוצלח כלבבכם. כי תכנון מטבחים כפריים שיותאם לצרכים האישיים, להרגלי המטבח שלכם, לנתונים שקיימים בו וגם לתקציב שלכם יוכל להיות מטבח מושלם שיעמוד לימינכם וישרת אתכם לאורך שנים. האווירה במטבח תהיה נפלאה, השימוש בו נוח, ואתם בהחלט עתידים להיות ממבטח כפרי נעים ומזמין בו תיהנו להכין ולבשל, וגם לאכול ולבלות יחד עם בני המשפחה.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »