דלתות פנים יוקרתיות

דלתות פנים יוקרתיות – כל מה שנמצא בדלת שלכם

התייעצות עם מומחה

רוצים לשדרג את הבית בדלתות פנים חדישות ואיכותיות? למזלכם, יש מבחר עצום של דלתות פנים יוקרתיות. הבעיה היא שמרוב מבחר אתם הולכים לאיבוד בין שלל אפשרויות. כולנו יודעים מה קורה כשהשוק מציף אתכם בדגמים רבים, בסגנונות שונים, לכן תמיד מומלץ לפני שנחפזים בבחירת דלתות פנים, לחפש היטב ואף להתייעץ עם מומחה בעניין.

 

מסגרת הדלת – על מה חשוב להקפיד

ומה לגבי מסגרת הדלת? מה המסגרת המתאימה למבחר של דלתות פנים יוקרתיות? האמת היא שיש מסגרות שונים בשלל דגמים, צבעים וסגנונות. לרוב מסגרת הדלת תהיה עשויה מעץ או משילוב של עץ. הכי חשוב להקפיד שהחומר התחתון של הדלת יהיה עמיד למים, אחרת הדלת תיהרס בשלב מוקדם יחסית, ולא תהיה לכם ברירה, אלא להחליף את הדלת בשלמותה.

 

כיסוי הדלת

כיסוי הדלת הנקרא ג'קט עשוי מחומרים שאינם עמידים למים, לכן הקפידו שהחלק החיצוני של הדלת יהיה עמיד למים כדי שחלקי הדלת הפנימיים לא יהרסו. כמו כן, ציפוי הדלת המעניק לה את המראה הכללי יאפשר רמת בידוד מתאימה כדי שהרעש מבחוץ ומבפנים לא יחדור לכיוון הנגדי לו.

 

מילוי הדלת

מילוי הדלת צריך להיות איכותי ולבודד גם רעשים וגם חום וקור מבחוץ.  קיימים סוגים שונים של מילוי. יש מילוי קל ויש מילוי כבד יותר. יש מילוי שמתאים יותר לדלתות של חדרי ילדים בזכות הבטיחות ויש מילוי שמתאים יותר לדלתות אחרות. ככל שהדלת קלה יותר, הצירים יהיו עמידים יותר. יש מילוי מוקצף שיכול לבודד חום וקור, אך לא רעשים מבחוץ.

 

דלתות עשויות עץ או זכוכית

דלתות פנים יוקרתיות יכולות להיות מחומרי גלם שונים. יש דלתות פנים יוקרתיות עשויות מעץ, יש דלתות עשויות זכוכית, ואלו רק דוגמאות מעטות לדלתות הפנים שקיימות בשוק. אם חשוב לכם לשמור על מראה טבעי, יהיה נכון לבחור דלתות עץ למראה אותנטי. חשוב לדעת שדלתות עץ דורשות תחזוקה, עלולות למשוך מזיקים וליצור בעיות עם המים ברצפה. דלתות זכוכית ישדרו מראה יוקרתי יותר, תוכלו ליהנות מאור חודר בין הזכוכיות, וליהנות ממראה מרהיב שמשתלב היטב בבית או במשרד.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »