פרגולות מעץ

פרגולות מעץ בעיצוב מיוחד

פרגולות הם רהיט נפלא שמיועד לשימוש באזורים פתוחים כמו חצרות או מרפסות. ניתן להפיק מהם תועלת מרובה, ולשפר בצורה מורגשת מאוד את המראה של המקום. אכן, דיירים רבים בוחרים להתקין פרגולה וליהנות ממרפסת או חצר מעוצבת ונעימה יותר. יתרונות רבים יש לפרגולה קראו בהרחבה, היא משפרת את חווית השימוש במקום, היא תורמת למראה וגם מאפשרת להצליל את השטח בקלות רבה. אבל אי אפשר להתכחש לכך שפרגולת עץ היא רהיט חוץ מלהיב ויפה במיוחד.

היופי של פרגולת עץ

עץ הינו חומר גלם בעל מאפיינים ייחודיים. מצד אחד הוא אלמנט בעל מרקם טבעי. גם התחושה שהוא מעביר ומביא עמו למקום הוא של טבע. אם כי את העץ ניתן לעבד במגוון אפשרויות ושיטות, וכך לטייב את חומר הגלם ולהפוך אותו למשהו מיוחד במינו. כל זאת תוך שמירה על מראה טבעי ככל האפשר. בנוסף בעת עיבוד העץ יושם דגש מיוחד על התאמת העץ והעיבוד שלו למראה הכללים של המקום. כי אי אפשר להקים פרגולה מעץ כבד בגינה שכל האווירה בה קלילה וזורמת מאוד. וכן להיפך. יש לבדוק התאמה ולהקים פרגולה שתשתלב היטב באווירה ובעיצוב שקיימים בשטח.

עיצובים מיוחדים

לצד דגמים פופולאריים ומוכרים של פרגולות עץ, אותם ניתן לראות במבנים פרטיים וכן בבנייני משרדים או מבנים עסקיים אחרים, יש גם דגמים מיוחדים אשר עושים שימוש בעיצובים מיוחדים במינם, הקליקו כאן לדוגמאות. העובדה שיש בימינו מבחר עצום של כלים, חומרים, צבעים וטכניקות עבודה מביאה לכך שניתן להפיק עיצובים מלהיבים שלא יכולנו לחלום עליהם בעבר. כך שכיום בניית פרגולות מעץ הינה תחום אומנותי לכל דבר. תכנון הפרגולה ובחירת העיצוב שלה תתבצע במקצועיות רבה מתוך מטרה לעצב את הפרגולה בעיצוב עכשווי ומיוחד במינו. כזה שישתלב היטב בנוף.

איכות ועמידות

לצד המחשבה על המראה ועל העיצוב של הפרגולות, חשוב מאוד להתייחס גם לעניין האיכות והעמידות של הפרגולה. חשוב להבין כי פרגולת עץ היא רהיט רגיש למדי. היא ניצבת תחת כיפת השמים, חשופה למים ולשמש. חובה להתייחס לעניין ולוודא כי הפרגולה שנבנית היא לא רק יפה, אלא גם איכותית ועמידה.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »