מפיץ ריח חשמלי

איפה בבית הכי כדאי למקם מפיץ ריח חשמלי?

אז רכשתם מפיץ ריח חשמלי, עשיתם סקירה וקניתם את הריחות האהובים עליכם, ועכשיו, הגיע הזמן להנות מאוויר נעים ומבושם.

אבל איפה תתקינו את המכשיר? במסדרון? במטבח? בסלון? יש כל כך הרבה מקומות אפשריים, כמובן שלהתקין בכל פינה בבית זה לא רעיון חכם משום שזה יכול לגרום לאוויר להרגיש חנוק מידי.

הרעיון של מפיץ ריח חשמלי הוא לאפשר לכם להנות מריח נעים ולא מעיק. כאשר רסיסי הריח שמתפזרים באוויר הם רבים מידי, האוויר נעשה חנוק ולא נעים. אז איפה כדאי למקם בבית את המפיץ החשמלי? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איפה כדאי למקם את המפיץ החשמלי של הריח בבית?

כפי שאמרנו, ישנם מקומות רבים ומגוונים המהווים מקום אידיאלי, לכאורה, להניח את המתקן ולהתחיל לתת לו לעבוד.

אולם הגישה הנכונה היא למצוא מיקום שמכסה חלל גדול כמה שיותר. מה זה אומר? ניקח דוגמה. אם למשל יש לכם סלון גדול ואתם מתקינים את המפיץ בסלון, האוויר באזור הסלון יהיה נעים, אולם כאשר תעברו למטבח או אפילו למסדרון הפונה לכיוון החדרים או למדרגות, לא תחושו בבישום האוויר מפני שהוא "תקוע" בסלון.

לעומת זאת, אם אתם מצליחים למצוא מקום שהוא בין המטבח לסלון, אז הרווחתם פעמיים, גם הסלון ייהנה מאוויר נעים וגם המטבח. כאן הרווח הוא כפול משום שכך אתם בטוחים שהאוויר אכן יהיה נעים ולא חנוק מידי.

אופציה נוספת היא להניח את המתקן מעל דלת הכניסה ככה שהריח בכניסה דומיננטי יחסית והולך ופחות כאשר נכנסים לתוך הבית. זו גם אופציה מעולה שכן ליד הדלת אף אחד לא יושב, אולם האוויר הנעים מקדם את פני האורחים.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://breeza.biz!

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »