מתי צריך להחליף מזרן?

ניתן להחליף מזרונים כל 5-7 שנים בהתאם לאיכות המזרון. אם אתה לא מרגיש בנוח או אם אתה חווה כאב כלשהו, אז זה הזמן להחליף מזרון. מיטות מים יכולות להחזיק מעמד עד 20 שנה. היו מודעים למזרן שלכם לסימנים שהוא בלוי. למשל, אם אתם מרגישים בליטות כשאתם שוכבים על המזרון, אז הגיע הזמן להחליף.

יש להחליף מזרון כאשר הוא בשימוש יותר מ-7 שנים או אם כבר לא נוח לישון עליו, באופן כללי, יש להחליף מיטה כשהקפיצים נשחקו עד לגובה של פחות מ-1/4 אינץ' ויש צניחה ניכרת במרכז המיטה.

מה הם הגורמים העיקריים שצריך להחליף מזרן?

הגורמים העיקריים שצריכים להחליף מזרון הם סוג המזרון, האדם הישן עליו ובריאותו של האדם.

הגורם הראשון שצריך לשנות הוא סוג המזרון. מזרון טוב צריך להיות עשוי מחומרים איכותיים כמו לטקס טבעי וקצף זיכרון. הגורם הבא הוא האדם שישן עליו. האדם צריך לישון באיכות טובה כדי שיוכל להתעורר בתחושת רעננות ומוכנה ליום שלו. לבסוף, יש לנו את הבריאות של האדם. אם יש להם בעיות בריאותיות כמו כאבי גב או אלרגיות אז הם צריכים למצוא מזרנים אורטופדיים יותר שיתאימו לצרכים שלהם יותר מאשר מזרן זול.

ממה מיוצר מזרן?

מזרון עשוי מארבעה מרכיבים עיקריים: קפיצים, ריפוד, בד ומילויים. הקפיצים הם החלק החשוב ביותר במזרן והם תומכים במשקל הגוף. הם גם מספקים תחושה נוחה כשאתה ישן עליהם. ולעזור למנוע כאבים מהמפרקים. הריפוד הוא החלק במזרן שמונע חריצים לא נוחות על גופך ומעניק יותר נוחות. ריפוד עשוי בדרך כלל מחומרים כמו קצף וקצף בצפיפות מופחתת. פוליאסטר וכותנה הם סוגי הבדים הנפוצים ביותר המשמשים למזרנים. לבסוף, המילויים חשובים גם מכיוון שהם מספקים אפקט ריפוד למזרן כאשר אתה שוכב עליו.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »