כיסוי לספה

לפני שאתם מבזבזים הון על ריפוד חדש לספה, חשבו קודם כל על כיסוי הולם. כיסוי ספה עמיד, ישפר את הרהיטים שלכם מבחינה קוסמטית ופונקציונלית. בין אם יש לכם ספה חדשה או ספה יד שנייה שזקוקה למתיחת פנים, כיסויי יחסוך לכם כסף.

כיסוי לספה 

סוג כיסוי לספה שתרצו יהיה תלוי באופן השימוש ברהיט שלכם. אם יש לכם ספות גדולות, תרצו בוודאי כיסוי צבעוני שיתאים לחלל הסלון שלכם או כזה שיתאים לאופי וסגנון הספות הנמצאות בסלון.

אם למשל המיטה הפנויה שלכם היא בעצם הספה בסלון, מי שיישן עליה יעריך את התכונות האנטי-מיקרוביאליות שמציעים כיסויים מסוימים. 

לחיי היומיום, כיסויי ספות עמידים בפני כתמים ועמידים למים הם חובה בכל בית, במיוחד אם יש לכם ילדים או חיות מחמד.

האם הכיסויים ניתנים לכביסה? 

כיסויי ספה ניתנים לכביסה במכונה, מה שהופך אותם לבחירות מעשיות יותר עבור כל אחד שיש לו ספה בבית. כיסויי ספות מיוצרים בגדלים סטנדרטיים של ספות. כיסויי ספות בהתאמה אישית, תפורים באופן שיתאימו למותגים ודגמים ספציפיים של ספות.

כיסויים מותאמים אישית, מיועדים להתאים לספה שלכם באופן ספציפי, ואתם יכולים לבחור את סוג הבד, הסגנון והצבע של הכיסוי לפני הכנתו. 

כיסויים אלה, הם בדרך כלל ל"ניקוי יבש בלבד", כך שהם דורשים טיפול רב יותר מאשר מקביליהם המיוצרים באופן שונה. 

מדדו את הספה שלכם לפני קניית כיסוי 

אחד הדברים החשובים ביותר, שרבים מדלגים עליו, היא עניין המידות של הספות. רבים עושים הזמנה של כיסויי ספות מהאתר של המוצרים הכי חמים ברשת לפני שהם בוחנים את המידות של הספות. זו האפשרות הפחות טובה וכדאי לבחון את גודל הספות ואת המידות של כל אחת מהן לפני התאמת כיסויים.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »