מקלחונים

מקלחונים

אם אתם מעצבים מחדש דירה, משפצים בית, בונים דירה או פשוט משפצים ומחדשים את חדרי האמבטיה – אתם בוודאי ידעים עד כמה חשוב לבחור מקלחון מתאים למרחב הנתון. חדר האמבטיה שלנו חייב להיות פרקטי ונוח על מנת שנוכל להתקלח בבטחה ולהתארגן במרחב זה בקלות וללא מכשולים. 

מקלחון פרזול שחור למשל, מספק פתרון מושלם עבור מי שיש לו מקלחת ולעיתים גם אמבטיה, והוא מגן על המקלחת מזרימת המים ותוחם את אזור הרחצה. בנוסף לכך, פריט זה שומר על האדים והחום במקלחת ובכך מבטיח מקלחות חמימות ונעימות. 

אז כיצד בוחרים מקלחונים מתאימים לבית שלכם?

הנה כמה דגשים לבחירה: 

  • שימו לב לצרכים של המרחב כמו גודל מבחינת רוחב, גובה ואורך והתאימו את המקלחון למרחב ולצרכים שלו תוך שאתם משאירים מספיק מקום לפתיחת הדלת ולהתנהלות במקלחת. 
  • שימו לב שאתם בוחרים מוצר איכותי ובטיחותי. חשוב שהזכוכית תהיה חזקה ולא שברירית כך שטריקה של השלת או תזוזה חדה שלה לא תגרום לנזק ושברים.
  • בחנו את איכות המקלחון. רכשו רק מוצר איכותי שעומד בכול תווי התקן הדרושים. חשוב לבחור מוצר שניתן לקבל עבורו אחריות יבואן ויצרן. 
  • חפשו אחר מקלחונים למכירה בחיפה אם אתם מתגוררים או בונים בית באזור זה. חפשו אחר חברה המספקת מוצרים לאמבטיה שיכולה לספק לכם את המוצר המתאים. 
  • נסו לקבל המלצות מחברים או משפחה לגבי פריטים איכותיים למקלחת והתאימו מבחינת מידות ודרך שימוש את המקלחון לצרכים שלכם. 
  • וודאו כי ניתן להרכיב את המקלחון בקלות בחדר האמבטיה ואם יש קושי בהרכבה, רכשו מקלחון מחברות שמספקות שירותי הרכבה ותיקונים בעת הצורך. כך תוכלו לבצע בחירה נכונה. 

 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »