מתחדשים לקראת השנה החדשה

מתחדשים לקראת השנה החדשה

השנה החדשה ממש כאן וצריך להיערך אליה בהקדם. כמו בכל שנה חדשה, תמיד יש משהו לעשות ולשפר ואם בבית עסקינן, הרי ששיפוץ רחב היקף או הוספת פריטי יוקרה לחדרי הבית, יכולים לעשות את השינוי המיוחל לרגל השנה החדשה הבאה עלינו לטובה.

מתחדשים לקראת השנה החדשה 

אין ספור דרכים קיימים לפנינו, כדי שנוכל להתחדש בהם לשנה חדשה. אם זה אומר לקנות חפצים חדשים לבית, רהיטים לסלון או לאמבטיה, שיפוץ חדרי הילדים או החלפת המטבח. ישנם, כאמור, דרכים שונות ומעניינות כדי שנוכל באמצעותם לחדש את הבית שלנו לקראת השנה החדשה אם בסיוע מעצבת פנים מומלצת או בעצמכם.

שיפוץ לשנה חדשה 

התחלת שיפוץ בית יכולה להיות מכריעה, במיוחד אם לא השלמתם אותה בעבר. לא משנה מה הפרויקט אותו תרצו לעשות, השיפוץ שלכם יכלול כל כך הרבה פרטים שהוא יכול בקלות להיות מרתיע. 

השתמשו בשלבים וטיפים אלה לתכנון שיפוצים לבית, כדי לבחור כיצד להזמין, לתעדף ולבנות תוכנית פרויקט ביתית מפורטת שתסייע בהפחתת רמת הלחץ שלכם, תוך שמירה על תקציב ולוחות זמנים. זה חשוב להמשך הדרך כיוון שיש הוצאות לא מתוכננות.

כיצד לתכנן שיפוץ בכמה שלבים 

בנו תוכנית פרויקט מפורטת לשיפור הבית:

השלב הראשון בפרויקט שיפוצים הוא פיתוח תוכנית המציינת בבירור את המטרה לשיפוץ שלכם והיא צריכה לכלול עיצוב בית מודרני, השראה ואופן ביצוע העבודות בשיפוץ עד לסיומה. כך תוכלו לשלוט באופן מלא על המתרחש אצלכם בניהול זמנים ותכנון נכון.

תוכנית הפרויקט שלכם צריכה לכלול גם:

 

  • שרטוטים של הפרויקט המוגמר שלכם.
  • רשימת צרכים ורצונות לפרויקט שלכם.
  • על שלבי פרויקט להיות מחולקים לשלבי DIY ושלבים שידרשו מאיש מקצוע.

 

בשלב זה בתכנון שיפוץ הבית, יש לחקור את תקנות ההיתר המקומיים. וודאו שהשכונה שלכם מיועדת לשיפוץ שלכם (כמה שיפוצים כמו הסבות במוסך אינם מורשים בכל מקום) ובררו אם תזדקקו להיתר כזה. כמובן שלפני כל שיפוץ רצוי מאוד להתייעץ עם הגורמים הרלוונטיים למתן אישורים. 

אם אתם מסיימים פרויקט שישנה את מבנה הבית שלך או את השימוש בחדר, ככל הנראה תזדקקו להיתר מאגף תכנון ובנייה של העירייה. כמובן שאין להתחיל כל בניה או שיפוץ חיצוני, כאשר אין עדיין את האישורים הנחוצים לכך.

הגדירו תקציב לפרוייקט 

השלב הבא בעת תכנון שיפוץ הבית הוא קביעת התקציב והמימון. על התקציב שלכם לכלול את עלויות, האישורים וחומרי הבנייה, עלויות העבודה ועלות הקישוטים או הנגיעות הקוסמטיות. החליטו כמה אתם רוצים להוציא וסיימו את המימון. 

הקדש לפחות 10% מתקציבכם לעלויות בלתי צפויות. בקשו אומדני עלות מאנשי מקצוע ותמחור של כל החומרים הנדרשים. אם אומדני העלות שלכם אינם תואמים את התקציב, השתמשו בתוכנית הפרויקט שלכם לשיפור הבית מההתחלה, זאת כדי לבטל אלמנטים של הפרויקט שהם בעדיפות נמוכה יותר.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
תמציות להפצת ריח

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »