דלתות פנים איכותיות

דלתות פנים איכותיות

בין אם אתם מחליפים דלתות שחוקות או שבורות, מבצעים שיפוץ מחדש או שאתם רוצים לשפר את פנים הבית שלכם, דלת פנים חדשה מציעה שינוי מרענן. תנו למדריך שלנו לעזור לכם לבחור את דלת הפנים האיכותית הנכונה, שתשלים את העיצוב שלכם.

דלתות פנים איכותיות 

לפני שאתם רוכשים דלת פנים חדשה, ישנם כמה דברים שאתם צריכים לזכור: דלתות פנים איכותיות הן לאו דווקא דלתות שנראית טוב יותר בחזות שלהן אלא כל דלת שהמרקם והמבנה שלה – בעיקר אם היא מעץ מלא, יכולה להיכנס לקטגוריה של דלת איכותית לבית.

גודל הדלת – איך לבחור? 

פתחי הדלתות והמידות חשובים במיוחד בעת התקנה או החלפה של דלת פנים. בעת החלפת דלת, מדדו את הדלת הקיימת אצלכם בבית ובחרו את הדלת בעלת אותן המידות כמו הדלת הקיימת.

הרוחבים הסטנדרטיים לדלתות פנים הם 24, 28, 30, 32 ו – 36 אינץ', ואילו הגובה, חייב להיות מינימלי של 80 אינץ'. עבור דלת לוח, מדדו את רוחב הדלת, הגובה והעובי שלה.

דלת כיס למשרד 

דלת כיס הינה דלת הזזה הנכנסת אל הקיר ומסתתרת מהנוף בעת פתיחתה. זוהי דלת נהדרת במיוחד כאשר החלל הוא בפרמיום, ואין מקום לקשת הנדנדה של הדלת לבלוט החוצה. בהתאם לרוחב הכניסה, ניתן להשתמש בדלתות יחידות או כפולות.

דלתות צרפתיות כפולות 

לדלתות צרפתיות יש לייטים מרובים (חלונות זכוכית) לכל אורך הדלת (מעולה אם אתם מחפשים פתרון עבור עיצוב דלת כניסה), כאלה המציעים פרטיות מינימלית, תוך מתן אפשרות לסינון אור מהחדרים הסמוכים. 

הם בדרך כלל ממוקמים בצמוד זה לצד זה, כשכל דלת נפתחת במקביל לדלת השנייה. הם נחשבות לדלתות בסגנון קלאסי ומביאים מגע של אלגנטיות לכל חלל בבית או בחדרים בו.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »