סלי כביסה

סלי כביסה

אז איך תקנו סל כביסה? ובכן, שימו לב שכשאני אומר 'סל כביסה' אני מתכוון לסל שבו אנחנו מכניסים כביסה נקייה. אני לא מתכוון לסדרן כביסה או לכל סל אחר ששמתם בו בגדים מלוכלכים. טוב, מבטיחים לדבר על שני הסוגים במאמר זה.

סלי כביסה

בחירה של סלי כביסה, מעבר לעובדה שאנחנו חייבים שהוא יכיל את כל הבגדים שלנו בצורה נכונה ובמלאה, נרצה אותו גם מעוצב ויפה לעין. מילא אם בדובר בגבר שעושה כביסה, אין לנו כל חשד שהוא יבחר בסל כביסה עיצובי מידי אבל אישה, איתן הסיפור מעט שונה.

סל הכביסה הפונקציונלי

עם השנים למדתי שבמקרה הזה, פונקציונלי טוב יותר ומקל על חיי הכביסה שלי. אם סל כביסה סופר חמוד ומעשי היה בשוק, הייתי ראשון בתור לקנות אותו. עד אז, אישאר עם אלה הישנים הפשוטים שלי שעושים את העבודה.

קנה סל עם ידיות חזקות

סל כביסה של הום דיל עם ידיות חזקות, הוא חובה מוחלטת בכל בית. אני מתעב סל שיש לו ידיות שמתכופפות כשאני מרים אותו. אתם יודעים.. עם 6 אנשים שגרים בבית שלי שסלי הכביסה שלנו נערמים וזה עושה אותם כבדים.. לא המצב הכי נעים שיש. 

אני, וגם אתם כמובן.. צריכים סל כביסה שבו הידיות נשארות במקום כאשר מרימים אותו והוא יכול לשאת את משקל הכביסה שלנו.

ודא שיש לו צורה מלבנית

היה לי סל כביסה עגול כשגרתי לבד וזה היה בסדר לכביסה של אדם אחד. אבל זה תמיד היה משגע אותי שלא יכולתי לערום בו בגדים מקופלים. מכיוון שהסל היה עגול, הוא יכול היה להכיל רק ערימה אחת של מגבות מקופלות או ערימה אחת של חולצות.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »