מטבחים - אניס

מטבחים

כל כך הרבה דברים נאמרים על המטבח הביתי – שהוא המקום בו כל המשפחה מתכנסת יחד, החלל בו יוצרים ארוחות משפחתיות נהדרות, הדרך להביא ביטוי ליצירתיות של כל אחד וכמובן שהמטבח הוא הלב של הבית. לא משנה איך אתם מתייחסים למטבח הביתי שלכם, כדאי שתתאימו את המראה והאופי שלו לאווירה ששוררת בביתכם ולצרכים הייחודיים לכם, כי בסופו של דבר המטבח הוא כלי מרכזי ומהותי בכל בית ומשפחה.

כשמדברים על תכנון מטבחים, נהוג בראש ובראשונה לייחס את הסגנון העיצובי של המטבח למראה הכללי שלו, כיוון שזהו אלמנט מרכזי והכרחי לשלבי התכנון שלו. בהמשך מתאימים את הפונקציונליות שלו על פי העדפה האישית של הדיירים, כשהמראה העיצובי של המטבח נשמר לכל אורך התכנון המעשי.

סוגי מטבחים

כדי לעשות מעט סדר בכל הטרנדים המתחלפים שקשורים לעולם עיצוב המטבח, ריכזנו את הסוגים הנפוצים ביותר כיום בתחום, כשההתייחסות לכל סוג מטבח היא כאמור על פי סגנון העיצוב של המטבח הביתי:

  • מטבח קלאסי – זהו מטבח שמעוצב בסגנון נקי, פשוט ודי בסיסי ששומר על מראה קלאסי שיהיה רלוונטי גם עוד שנים רבות.
  • מטבח כפרי – מטבח בסגנון עיצוב חם, ביתי ומזמין שמצליח להעביר את התחושות הביתיות שהיו שוררות בכפרים ואווירה קלילה ומשוחררת.
  • מטבח מודרני – מטבח שנראה ומרגיש עתידי, ושם דגש על טרנדים וקו עיצובי נקי, מדויק וביתי.
  • מטבח פרובנס – מטבח דומה במאפייניו למטבח הכפרי, כאשר העץ הטבעי מקבל בחלל מקום של כבוד ומשולב עם גוונים בהירים ועדינים.
  • מטבח אורבני – מטבח עוצמתי ובולט שקשה להתעלם ממנו, עם מגוון חומרי גלם לא מעובדים וטקסטורות דומיננטיות.

מה המשמעות של מטבח בהתאמה אישית?

בשונה מריהוט ופריטים אחרים שבוחרים לבית, מטבח הוא תהליך ארוך ומורכב יותר כיוון שבאמצעותו מכניסים את האווירה הנכונה לבית. לכן מטבח בהתאמה אישית יהיה כזה שיותאם באופן מלא לאופי, לצרכים ולשימוש של הדיירים בבית – אם מבחינת רמת הגימור של המטבח, שילוב של משטחי עץ וחומרי גלם מעניינים אחרים, וכל התאמה אישית אחרת שתבטא את הסגנון האישי של כל בית.

 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »