בטיחות בבית

כך תשמרו על בטיחות בבית

עבודות ניקיון בבית דורשות המון בטיחות מסביבן. כיוון שמדובר בעבודה פיזית אתם רוצים להיזהר בין אם מדובר בלהיזהר מהחלקה מיותרת, שאיפה של כימיקלים ועוד מגוון רחב של פציעות העלולות להתרחש בזמן ניקיון הבית,קראו על כך באתר https://ezrababait.co.il. אבל אם נודה בזה, כשמנקים את הבית לא ממש חושבים על הפן הבטיחותי. הרי מכירים את הבית ויודעים היכן כל דבר נמצא. מהי הסבירות שתפצעו? די גבוהה אם נהיה כנים.

הנה מה שאתם צריכים לשים לגביו בכדי לשמור על הבטיחות בבית בזמן הניקיון

הקשיבו לבלרינה הפנימית שלכם

ניקיון דורש המון מתיחות והתמתחויות מאולתרות ולכן חשוב לבצע פעולות מסוימות בכדי לא לחבל בגוף. למידת הדרך הנכונה להרים רהיטים כבדים למשל, כיפוף הברכיים ולא הגב יפחית את הסיכון שלכם לפגיעה. נסו להבטיח שכל הציוד בו אתם משתמשים תוכנן נכון בכדי לעזור לכם להימנע מפגיעות מיותרות. אם נדרש שימוש בכלים מיוחדים, וודאו כי אתם יודעים כיצד להשתמש בהם בטרם השימוש בהם.

אם אתם צריכים לנקות אזורים גבוהים בבית, מדפים שקשה להגיע אליהם או אפילו מעל ארון הבגדים, עשו לעצמכם טובה ואל תנסו לתעל את ידו של שאקיל אוניל עבור הניקיון. ודאו כי יש לכם סולם קטן או מדרגות שיכולות לעזור לכם להגיע אל מקום הניקיון בבטחה.

אתם מה שאתם נושמים

כאשר אתם מנקים אבק מהבית שלכם, נסו להימנע מהשימוש בנוצה המוכרת לכולם עוד משנות ה-50. הדבר רק יגדיל את ההיחשפות שלכם לאבק. כאשר אתם מטאטאים או משתמשים במטאטא קטנטן בעל ידית ולאחריו מנגבים עם סמרטוט, אתם מפחיתים את החשיפה שלכם לאבק. אם אתם צריכים להיעזר בתרסיסי ניקיון תמיד לבשו כפפות גומי להגנה מירבית על עורכם.

אל תחמירו עם עצמכם

אם קיימת בגופכם חולשה פיזית כלשהי אשר ניקיון הבית יכול להרע לו עוד יותר, הימנעו בכל לשון של בקשה מעשיית הפעולה הזו. נכון, ביתכם זקוק לניקיון וסידור אך גופכם זקוק לבריאותו הרבה יותר. בראש ובראשונה עזרו לגופכם לקבל את מה שהוא צריך בכדי להשתפר ולהתחזק.

במידה ואין בכם היכולת לסדר את ביתכם כמו שאתם אוהבים, עזרה בבית היא לא מילה גסה. ישנן עוזרות בית רבות שיוכלו לעזור לכם לסדר ולנקות בדיוק כמו שאתם אוהבים.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »