איך לבחור מזרן למיטה שלכם?

איך לבחור מזרן למיטה שלכם?

מזרן הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר לשינה בריאה שמאפשר ללקוח שינה רציפה לאורך כל הלילה. 

סוגי המזרנים

בשנים האחרונות נוספו לתחום המזרנים, מזרני לטקס או ויסקו אשר מיוצרים בטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך. מהנדסי המפעלים מבטיחים כי השינה על המזרנים מסוג זה תהיה איכותית הרבה יותר לאור הייצור שמבוסס על מחקרים בתחום הנדסת השינה והבדים האיכותיים.

לפרטים נוספים על כל סוגי מזרנים:

https://www.tomitot.co.il/

מזרני קפיצים

המזרנים הנמכרים בכמויות הגדולות ביותר הם מזרני הקפיצים. במזרנים הללו קיימת כמות גדולה מאד של קפיצים בודדים אשר מסודרים זה לצד זה. היתרון בשיטה זו הוא שהמזרן משתנה בהתאם לגופו של האדם הישן עליו ובבוקר הקפיצים מתיישרים בחזרה. העובדה שרק קפיצים ספציפיים המותאמים ללקוח פעילים, יוצרת מצב אופטימלי שבו בן הזוג אינו חדש בתנועות של האחר וכך הדבר אינו משפיע על איכות השינה שלו. 

חשוב לרכוש מזרן קפיצים שהקפיצים בו בנויים מסלילים קפיציים מברזל וכל אחד מהם עטוף בתוך שרוול וכך הוא נשמר לאורך זמן.

מזרנים אורתופדיים 

נקודה מהותית בקבלת החלטה על קנית מזרן היא שיהיה אורתופדי. השמירה על מבנה עמוד השדרה, הצוואר, השרירים השונים והגב היא נקודה אקוטית ומזרן שלא יהיה איכותי ולא ישמור על אברי גופו של האדם הישן עליו, הוא בעייתי.

לכן המגמה היא לרכוש מזרני קפיצים אורתופדיים בטיב מעולה בעלי דרגת קושי התואמת את מבנה גופו של האדם הישן עליו באופן קבוע. הסגולות הרפואיות של המזרן יאפשרו גם זרימת דם גם במהלך השינה הרציפה בלילה.

איך לבחור מזרן למיטה שלכם?

כדי ליצור התאמה אופטימלית של המזרן לכל אדם, מומלץ להגיע לאולם התצוגה ולשכב על הדגמים השונים של המזרנים. מזרני קפיצים, לטקס או ויסקו. כל אדם ירגיש מהר מאד מהו המזרן הנוח ביותר עבורו ,בו הוא מרגיש שהגב מוחזק באופן יציב ואיתן.  דרשת הקושי היא חשובה ביותר, יש לקוחות שמעדיפים דרגת קושי גבוהה כך שהמשטח הוא חזק ומתוח ואחרים מעדיפים מזרן מעט רך יותר או רך מאד.

מזרן בטיב מעולה, מלווה את הלקוחות למשך כמה שנים.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »