בריכות ביתיות

בריכות ביתיות – כל מה שצריך לדעת

הימצאותה של בריכה פרטית בבית היא כיף גדול עבור בני המשפחה, להתרענן בימי הקיץ החמים, לשחק, להשתולל ולהוציא המון אנרגיה.

בריכות ביתיות 

כשחושבים על רכישת בריכה ביתית יש להביא בחשבון שתהיה זו בריכה בטיחותית ואיכותית כך שהילדים יוכלו לשהות בה ללא חשש, בהשגחת מבוגר כמובן. 

מעבר לכך יש לבצע פעולות תפעול ותחזוקה שוטפות בבריכה כדי שהמים שלה יהיו נקיים וסטריליים. ברוב הבריכות קיים פילטר שתפקידו לסנן את המים במחזוריות שנקבעת מראש, בעזרת משאבה שמותקנת במקום. בנוסף לכך קיים בבריכת השחייה כלורינטור שמניחים בתוכו טבליות כלור או מלח ייעודי לחיטוי מי הבריכה וזאת כדי לשמור על היגיינה, שלא יהיו במים חיידקים מזיקים.

כמו כן מציבים סקימר שמסייע לפנות את העלים והלכלוך שמצטברים בבריכה כדי שהמים לא יהיו מלוכלכים. 

רכישה של בריכה ביתית 

בריכה ביתית אפשר לרכוש בגודל מרובע, מלבני או עגול בהתאם לגודל הרצוי כמו טרמפולינות. אפשר להציב את הבריכה בחצר, בגינה או במרפסת בהתאם לאפשרויות של משקל המים, כדי לא להכביד על המרפסת. 

הבריכה מחופה ביריעות PVC איכותיות שמאפשרות שחייה נעימה בתוך המים. אם נוצר חור ביריעה עקב שימוש במכשיר חד, מדביקים טלאים כדי לאטום את הנקודה הבעייתית.

רצוי להניח משטח ספוג עבה בגובה של 10 מ"מ מתחת לכל שטחה של הבריכה כדי ליצור משטח רך יותר עבור הנופשים וגם כדי לספוג מים, אם יגלשו מהבריכה.

רצוי לרכוש בריכה באתר ריהוט גן וידר בגודל שיהיה הנכון ביותר על פי מספרם של בני המשפחה תוך התחשבות גם באורחים שמגיעים לעת וכך לא יהיה צפוף. 

יש לשים לב שקונים בריכה מצוינת שמיוצרת על ידי יצרן בין לאומי מוכר שמעניק תקופת אחריות.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
תמציות להפצת ריח

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »