הידרופוניקה ביתית

הידרופוניקה ביתית

מתעניינים בחקלאות? אוהבים צמחי בית וגינה, ורוצים להביא את הטבע הזה אליכם? אם חשבתם עד היום שחייבים אדמה והתעסקות עם לכלוך כדי לראות צמחים מול העיניים, אתם מוזמנים להכיר את שיטת הגידול החדשנית – הידרופוניקה. מדובר על שיטת גידול אשר מספקת לצמחים (באמצעות ערכת הנבטהאת המרכיבים הנחוצים להם ללא תלות באדמה. וזאת באמצעות מצע של מים. מלבד למים מקבלים הצמחים את המרכיבים הנחוצים להם בעזרת מערכת הידרופוניקה ביתית שדואגת שהצמחים יוזנו כראוי ויקבלו גם את חומרי הדישון הנחוצים להם.

איך עושים את זה?

בשונה מגידול בכדים ובאדמה, דורשת מערכת הידרופוניקה ביתית השקעה גדולה בראשית הדרך. אך מנגד המערכת הזו מספקת את הסחורה וממלאה את התפקיד שלה לאורך זמן, מה שמאפשר לנו להפיק ממנה תועלת רבה. באמצעות מערכת זו ניתן לגדל סוגים שונים של ירקות וצמחים ללא כל צורך במצע של אדמה. נכון לקבל ייעוץ מקצועי מפיו של מומחה בענף הידרופוניקה ביתית כמו סטיב טלאור. וזאת במטרה להצליח בגידול הירקות ובהקמת מערכת הידרופוניקה ביתית. 

לאילו ירקות זה מתאים?

לשם גידול הידרופוניקה ביתית חשוב להיות מודעים שלא כל ירק מתאים לשיטת הגידול הזו. לכן נחוץ לקבל מידע ולבחור נכון את הירקות עבור הגידול. כיום מצליחים לגדל ירקות מסוגים שונים בגידול מסוג זה, וכן צמחי נוי מסוימים. הצמחים מגיבים יפה לתנאים הניתנים להם במצעים אלו, והתוצאות בהחלט מדברות בעד עצמן. לא לחינם בוחרים אנשים רבים להשקיע בהקמת מערכת גידול הידרופוניקה ביתית ולהפיק ירקות תוצרת בית. כל זה בלי אדמה ובלי צורך להיות קרובים לקרקע. אכן, שיטה מדהימה ומעוררת השראה שיכולה להתאים גם לכם. חפשו מידע, למדו על הנושא והיו חלק מקהילה מיוחדת ומדהימה שמגדלת ירקות תוצרת בית!

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »