גאדג'טים לבית

גאדג'טים לבית: 10 גאדג'טים שאתם חייבים בבית

העולם שלנו היום מציע הרבה תוספים וגאדג'טים לשימושים השונים בבית. אז זה א אומר שמדובר במוצרי חובה בבית אך יש בהחלט את אלו שאנחנו לא יכולים להבין היום איך הסתדרנו בלעדיהם עד כה. אנחנו כאן עם 10 גאדג'טים לבית מהסוג הזה שאכן הפכו להיות מהר מאוד למוצר חובה בכל בית וכאלה שבאמת אין לנו מושג איך אפשר להסתדר בלעדיהם.

  1. בובת חיבוק – אין היום הרבה תינוקות שלא מצליחים להתאהב בבובת חיבוקי או שמיכי. מדובר בפריט נחוץ מאוד לצורך הרגעה ש התינוק כאשר לרוב הופך החפץ הזה להיות פריט מעבר כאשר הוא מתחיל ללכת למעון או לגן.
  2. בלוק תכנון – עבור מי שרוצה לחיות בצורה מסודרת עם ארגון מראש של כל האירועים הצפויים, מהווה בלוק התכנון מוצר חובה.
  3. כרית פוף לפלאפון – למעשה זה לא חייב להיות דווקא כרית פוף. העיקרון הוא שחשוב לבחור מעמד נוח ומתאים לטלפון על מנת שהוא יתגלגל סתם על השולחן או במיטה כאשר הוא לא בשימוש. כרית פוף ישדרג את כל הנושא הזה של המעמד לטלפון.
  4. ג'ויסטיק לפלאפון – האפשרות להפוך את הטלפון לקונסולת משחקים מגניבה זה לגמרי לא מוצר מותרות.
  5. מעמד למחשב נייד – כל מי שעושה שימוש במחשב נייד מכיר את הקושי בעבודה עם מחשב המונח על השולחן. מעמד למחשב יפתור הרבה בעיות.
  6. מעמד לבקבוקי יין – מקום נוח ומושלם לשמיר  על בקבוקי היין ומתאים בתור גאדג'ט למשרד וגם לבית.
  7. ערכת פותחני יין – לכל חובבי היין כדי שיוכלו לפתוח את היין.
  8. תומך ספרים – לכל מי שמחזיק ספרים על מדף בלי תמיכה מהצד.
  9. מעמד לתכשיטים – כי מגיע להם מקום של כבוד.
  10. צידנית – איך תצאו לטיול בלעדיו?

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »