תאורה לגינה

תאורה לגינה היא דרך יפה להפוך את החלל החיצוני שלך למזמין יותר. זה גם עוזר לך ליצור אווירה מושלמת לאירוח. אנו משתמשים בתאורת גינה כדי להגדיר את מצב הרוח וליצור אווירה, בין אם אנחנו מארחים מסיבת ארוחת ערב או סתם מתרווחים על הפטיו עם חברים. חשוב לחשוב על בטיחות בכל הנוגע לתאורת חוץ, ולכן תמיד עדיף שתתקין לך חשמלאי מורשה את תאורת החוץ.

תאורה לגינה – התאימו אותה במדויק

תאורה לגינה היא חלק חשוב בכל גינה, וחשוב לקבל את סוג האור הנכון עבור הצמחים שלך. ישנם סוגים רבים ושונים של אורות זמינים, ויכול להיות קשה לבחור איזה מהם הכי מתאים לך. לדים הם בחירה פופולרית מכיוון שהם חסכוניים יותר באנרגיה מאשר סוגים אחרים של תאורה. הם גם מחזיקים מעמד זמן רב יותר מאשר סוגים אחרים של תאורה, כך שהם עשויים להיות שווים את ההשקעה הראשונית. תאורת גינה משמשת להארת הגינה בלילה. ניתן להשתמש בו כדי ליצור תחושת ביטחון, או להפוך את הגינה לאטרקטיבית יותר.

התאורה יכולה להיות מאוד מגוונת

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת על תאורת גינה הוא שהיא לא מיועדת רק לגינות. למעשה, ניתן להשתמש בו במסגרות רבות ושונות, כולל במרפסת או בסיפון, סביב בריכה או ג'קוזי, ואפילו כמוקד בחצר. תאורת גינה עברה דרך ארוכה מימי הזרקור הפשוטים ומחרוזות של אורות חג המולד. האפשרויות של היום כוללות הכל, החל מנורות הדגשה המונעות על ידי שמש ועד זרקורי LED ועד למערכות תאורת נוף מלאות עם שלט רחוק. ישנם שלושה סוגים עיקריים של תאורת גינה: תאורת הדגשה, תאורת נוף ותאורה דקורטיבית. נורות הדגשה הן בדרך כלל נורות קטנות המאירות אור על חפצים ספציפיים כגון צמחים או פסלים. אורות נוף משמשים להארה של אזורים גדולים יותר כגון שבילים.

מחפשים תאורה סולארית לגינה? היכנסו >>

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »