כסאות גיימרים יותר מדי עיצוב פחות מדי נוחות, האמנם?!

כסאות גיימרים ידועים בעולם ככיסאות נוחות ממדרגה ראשונה. הסיבה? גיימר ממוצע יכול לבלות בישיבה רצופה מול המחשב מעל 6 שעות מה שאומר שאם התומך של הגב שלו לא יהיה מספיק טוב, מהר מאוד הוא עלול להתנוון. 

אם אתם גיימרים ורוצים לקנות כיסא שיהיה באמת נוח, כדאי לחשוב ולהשקיע בזה מחשבה. אמנם נכון שהמשחק הוא העיקר, אבל חשוב לשמור על בריאות הגב והחוליות שלכם.

גיימרים נוטים לשכוח את עצמם במשחק ולכן, הסכנה כאן היא משמעותית. כאבי גב כרוניים לא מתפתחים ביום אחד, מדובר בתהליך ארוך יחסית שמגיע עם הזמן וצריך לשים לב לזה. 

אז איך בוחרים כיסא גיימינג טוב? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

כיסאות גיימניג:

כשמדובר על כיסאות גיימניג צריך לשים לב טוב טוב האם מדובר על כיסא שהוא בעיקר מעוצב בצבעים אפלים ודרקוניים שכל גיימר רוצה או שהוא באמת נוח. 

הרבה פעמים אתם יכולים להיתקל בכיסא שנראה מבחוץ מאוד מרשים, בדיוק כמו כסאות מחשב של "הגדולים", אבל בפועל מדובר על כיסא שאין לו בסיס אורטופדי והוא לא באמת תומך בגב.

לכן, בכל מה שנוגע לכיסאות גיימינג אנחנו ממליצים לפנות אך ורק לחברה מוכרת וממותגת שיודעת לייצר כיסאות באיכות גבוהה.

כן, גם אם זה אומר שהכיסא יהיה פחות מרשים זה עדיין עדיף מאשר לקחת כיסא שנראה יפה אבל לא באמת עוזר לגב שלכם.

נקודה נוספת וחשובה. הכיסא אמור להיות נוח לכם. מבנה הגב משתנה מאדם לאדם ולכן, ההתאמה של הכיסא צריכה להיות אינדיבידואלית. יכול להיות שכיסא מסוים מאוד נוח לחבר שלכם, אבל לא לכם.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »