ברזים - מה ההבדלים?

ברזים – מה ההבדלים?

המטרות של הסוגים השונים של ברזים הן זהות, הוצאת המים מהצנרת לכיור. עם זאת יש הרבה מאד עיצובים ולכן מתאימים את רכישת הברז לנראות העיצובית הכללית של חדר האמבטיה. 

סוגים של ברזים

ברז אשר מותקן על משטח וחלקו הקדמי פונה לכיוון הכיור הרלוונטי, יש בו ידית אחת עבור המים החמים וידית נוספת עבור המים הקרים.

ברז נשלף אשר מתאים בעיקר למטבח ויש בו צינור פנימי אשר קיימת אפשרות לשלוף אותו מתוך הצינור העוטף אותו. כאשר שולפים ברז נשלף למטבח הוא מתאים במיוחד לעבודות המטבח השוטפות ולניקוי הכיור.

ברז סוללה זהו ברז אשר מותקן על הקיר וחלקו הקדמי מכוון לכיור האמבטיה או לכיור של המטבח. יש לו שתי ידיות, האחת מותאמת למים בקרים והשנייה מותאמת למים חמים, כך שאפשר יהיה לווסת בין החום לקור.

ברז Stand Alone זהו ברז אשר מתקינים אותו על הרצפה לא רחוק מהאמבט או מהכיור כך שהוא אינו  חייב להיות מחובר לקיר. זה אפשרי אם מערך הצנרת הותאם לכך מלכתחילה.

ההבדלים בסגנון העיצובי של הברזים השונים 

בהתאם לקו העיצובי של חדרי האמבטיה ושל הבית כולו, כך בוחרים את הסגנון העיצובי של ברזים מתוך ההיצע הגדול הקיים באולמות התצוגה. 

ברזים בסגנון קלאסי אשר הם שמרניים יותר ודי פשוטים במראה שלהם, כדי לא ליצור מוחצנות המתאימה יותר לסגנון המודרני.

ברזים בסגנון מודרני אשר מאופיינים בקווים נקיים מרובעים או מעוגלים, בנראות חדשנית ובשלל גוונים כמו כסף, שחור וצבעים רבים נוספים.

ברזים בסגנון עתיק למי שיש מטבח חיצוני למשל ושאוהב עיצוב וינטג' עם קישוטים או עיטורים מעניינים, שיש בו זרימה רגילה או לפעמים נביעה שונה ונראה כמו הברזים בבתים הישנים בעולם העתיק יחסית.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »