מיטות זוגיות

מיטות זוגיות

המיטה הזוגית היא אולי המרחב הפרטי ביותר של זוג נשוי אם כי אנשים רבים היום משתמשים במיטות זוגיות גם אם מדובר ברווקים או אפילו בני נוער. מיטה זוגית תהיה גדולה ומרווחת יותר ותספק לכם תחושה נעימה. אם היא תהיה נקייה, מסודרת ומוצעת היטב היא יכולה להפוך להיות המקום שהכי תרצו להגיע אליו במהלך יום העבודה שלכם ולא רק בכדי ליהנות מהשקט והשלווה, הנחת והמנוחה שניתן ליהנות ממנה. באתר קופון לי תוכלו למצוא קופונים למגוון חנויות המוכרות מיטות זוגיות לבית אולם יש מגוון פרמטרים שצריך להתחשב בהם בקניית מיטה שכזו. 

אז איך לבחור מיטות זוגיות לבית?

  • גודל המיטה – הדבר הראשון שנרצה להתחשב בו יהיה גודל המיטה. מדוע זה חשוב? – מיטה זוגית נקראת כך החל מגודל של 1.60 מטר (מטר שישים) רוחב ו1.80 (מטר שמונים) אורך. מיטה סטנדרטית בדרך כלל תהיה 1.80 מטר רוחב על 2 מטר אורך. אם אתם גבוהים יותר מ2 מטר ייתכן ותרצו מיטה בהזמנה אישית לפחות מבחינת האורך של המיטה המכסה את גובה האדם. מיטות קינג סייז יהיו באזור 2 מטר רוחב על 2.2 אורך. 
  • יציבות – ככל שהאנשים השוקלים על המיטה הנם כבדים יותר, הרי שבכל התיישבות, קימה ותזוזה על המיטה צריך שיהיו חומרי גלם חזקים התומכים את המיטה ותשמור עליה יציבה.
  • מזרן – ישנם מזרנים מסוגים שונים ואיכויות שונות. חלקם רכים יותר, אחרים קשיחים יותר, יש מזרנים אורטופדיים המתאימים את עצמם למבנה האדם הישן עליהן ועוד.
  • עיצוב – ניתן לבחור במגוון עיצובים וסגנונות, מיטות עם רגליים, מיטות עם בסיס שטוח, מיטות עם מגירות וכו'.

כאשר אתם באים לבחור מיטה זוגית לחדר השינה שלכם וודאו שהיא עונה על כל הצרכים שלכם. נצלו את קופוני ההנחה שלכם באתר קופון לי המציע מבחר קופונים ומבצעים ותוכלו לחסוך עד מאות שקלים בקניית מיטה.

 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »