מפיץ ריח בית מלון: גם לבית!

אין הרגשה טובה כמו זו שאנו מקבלים כאשר מחמיאים לנו על הבית שלנו, על הילדים שלנו או על משהו שאנו חתומים עליו. מחמאות הן דבר שמזין אותנו ועוזר לנו להמשיך להיות טובים במה שאנחנו עושים, כך שכאשר אורח נכנס לביתנו ומחמיא לנו על הסדר, הניקיון והריח הנעים, אנחנו לא רוצים לגלות לו את סוד הריחות שגורמים לו להרגיש כאילו הוא בבית מלון. כן, מסתבר שיש דבר כזה מפיץ ריח בית מלון – גם בבית. 

להביא את החופשה הביתה

נהניתם בחופשה ואתם רוצים עוד קצת, מה יכול להיות יותר קרוב מלהביא את ריח המלון המשכר אליכם הביתה? – נפשתם במלון פתאל, קדמא או כרמים, תוכלו לרכוש תמציות ריח שיזכירו נשכחות על הבילוי והחוויה הבלתי נשכחת. 

מפגש עם חברים

ריחות בית מלון בבית יכולים לסייע לכם גם לתמרן (בהומור כמובן) את החברים כדי לשכנע אותם שהנופש השנתי המשותף שלכם צריך להתקיים בדיוק במלון שאתם בחרתם. ריח המלון שיהיה מפוזר בביתכם יעשה את העבודה וישכנע אותם שזו ההחלטה הנכונה. כן, לריחות יש את הכוח הזה, להביא אותנו לעשות דברים שאולי לא תכננו. 

קנו מפיצי ריח לעסקים ולבית >>>

חורף באווירה קיצית

ניחוח עצי חורש והדרים יביאו אליכם הביתה את מלון יערות הכרמל, ניחוח פרחים אקזוטיים עם נגיעות עצים עתיקים ומאסק יזכירו לכם את החופשה המוצלחת שביליתם בריץ קרלטון ופרחי אביב עם מתקתקות של וניל ישכנעו אתכם לסגור את הסופ"ש הקרוב במלון בראשית. 

וכמו שהתחלנו כך נסיים

אין כמו לקבל מחמאה על משהו שאנו חתומים עליו וגם אם לא ממש ייצרנו מפיץ ריח בית מלון שפיזרנו בבית, אנחנו חתומים על האירוח המוצלח שהוא ייצר לנו. 

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »