מטבחים כחולים או ירוקים 2022

בעולם עיצוב פנים אנו חווים שוב ושוב שינוים בהרגלי הצריכה. בשנים האחרונות הניתן לראות יותר ויותר אנשים מוותרים על המטבח הלבן הקלאסי ומנסים להכניס חיות לביתם גם דרך עיצוב המטבח בצבעים יחסית נועזים כמו מטבח כחול או מטבח ירוק. הצבע הירוק של המטבח הוא צבע אלגנטי שיכול להתאים לכל סוגי אזורי המגורים ואפשר גם לשנות את העיצוב כתוצאה משינויי שימוש שונים. מעת לעת, אנו עשויים אפילו לראות מישהו שבוחר לשבת ולהירגע בבית עם כוס קפה או תה. הצבע הירוק הוא צבע נעים מאוד שניתן לשלב עם הרבה צבעים אחרים. אפשר גם לשנות את העיצוב בצורה מאוד טבעית. השינוי בעיצוב המטבח באמצעות החלפת צבעים וחומרים הראה לנו כיצד ניתן לעשות זאת תוך יצירת סביבה נעימה לגבר או לאישה שגרים בביתכם. מטבח כחול או ירוק – דרך יפה לעצב את ביתכם! 

ירוק וכחול הם שני גוונים ששולטים בטבע ביחד עם חום. לכן אנשים מרגישים בנוח לשלב אותם גם בעיצוב ביתם האישי. ירוק הוא הצבע לטבע ולגינון, כמו גם ירוק של דברים טבעיים כמו צמחים ועשבים. זהו צבע מרגיע להסתכל עליו ביום שמש, והוא גם זורם עם צבע של עלים וצמחים ירוקים. כחול הוא צבע הים המים הנחלים והזרימה בחיים, מרגיע אשר טוב למנוחה ובו בזמן ליצירת תחושת רוגע בבית. הוא משמש גם בפנים מכיוון שהוא יוצר מרחב וגורם לחדרים להיראות גדולים יותר, בעוד שהוא לא בהיר מדי כדי לגרום למאמץ בעיניים. 

המטבח של אלפא קיטצ'ן הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית. זה המקום שבו אנחנו מכינים את הארוחות שלנו, יושבים עם המשפחה או מארחים. המטבח הוא גם המקום שבו אנחנו מבשלים, אופים או מכינים דברים אחרים כמו משקאות, קינוחים וכדומה.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »