ריהוט לחדרי שינה

ריהוט לחדרי שינה

כאשר מתכננים ומזמינים רהיטים לחדר שינה או בכלל חדרים בבית יש להביא בחשבון כמה נקודות חשובות כדי ליצור מעטפת נעימה לבני הזוג.

הזמנת ריהוט לחדר שינה 

רהיטים לחדר שינה קיימים בהרבה מאד עיצובים והלקוחות בוחרים בין ההיצע הנרחב את הדגם הנראה להם המתאים ביותר עבורם. בסגנון קלאסי, מודרני, כפרי וסגנונות נוספים.

רוב חדרי השינה אינם כה גדולים ויש לתכנן אותם כך שהמיטה לא תתפוס את מלוא השטח במרחב אלא יישאר מקום לעבור באופן נוח מצד לצד.

בנוסף לכך כדאי לרכוש שתי שידות תואמות שיונחו בכל אחד מצידי המיטה ויהיה נוח להניח עליהן מנורת לילה, ספר טוב ואת המשקפיים לקראת השינה ושטיח רחב או שטיחונים.

אם נותר מקום, אפשר להציב קונסולה יפהפייה בסגנון ווינטג' או בקו העיצובי של המיטה, שתשמש כשולחן איפור נוח וקומפקטי. מעבר לכך בקונסולות או בשידות רבות קיימות גם מגירות רחבות וכך נוצר שטח אחסון נוסף בחדר השינה, שהוא תמיד צורך חשוב. 

> בדקו ארון בגדים באתר חדרים

מיטה לחדר שינה 

מיטה איכותית יכולה להיות זוגית או שתי מיטות יחיד, היא כוללת מזרן אחד בדרגת הקשיות הנוחה לבני הזוג, או לחלופין מיטה הבנויה משתי מיטות נפרדות הכוללות מנגנונים להרמת המזרן על פי רצונו של הלקוח, באזור הרגליים או כמשענת לגב. 

המיטה הסטנדרטית היא ברוחב 1.60, אם מדובר בחדר רחב, אפשר לרכוש אותה במידה של 1.80. בחדרי שינה בעלי גודל חריג, באפשרותם של הלקוחות לרכוש מיטות מעוצבות ויפהפיות בגדלים לא סטנדרטיים כמו מיטה מאד רחבה, או מיטה ארוכה המתאימה לאנשים גבוהים במיוחד כך שרגליהם לא יצאו מהמיטה. 

הקו העיצובי של חדר השינה הוא ייחודי עבורו או משתלב עם הקו העיצובי של הנראות הכללית של הבית כולו.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
תמציות להפצת ריח

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »