סגנונות לכריות לחדר תינוקות

חדר התינוק משמש את הרך הנולד ברוב שעות היום, כאשר גם האמא נמצאת עם התינוק בתוך החדר במרבית שעות היום אם לצורך הנקה/האכלה, החלפת בגדים, החתלה וכו'. על מנת שהחדר ינסוך בתינוק הקטן הרגשת נעימות ובטיחות, יש להכניס לתוכו את כל הפריטים והציוד ההכרחי לכך – אם מבחינת ציוד פרקטי ושימושי, או פריטים דקורטיביים שמוסיפים לאווירה שהחדר משדר. לכן אחד מהפרטים המומלצים לחדרי תינוקות הן כריות, אותן ניתן למצוא במגוון גדלים, עיצובים, סגנונות ומטרות. 

כריות לחדר תינוקות – לא רק להנחת הראש

כולנו מכירים ומשתמשים בכריות לצורך שינה, כיוון שהכרית משמשת כמצע נוח ונעים להניח עליו את הראש כישנים. אך כשמדובר על כריות לחדר תינוקות אין הכוונה רק לכריות שינה, אלא למגוון של כריות אחרות ומיוחדות שיכולות לשמש את התינוק הקטן. בנוסף יש לזכור כי כרית שינה איננה מתאימה לתינוקות קטנים, אלא רק לפעוטות בגילאי שנתיים ומעלה.

סוגים של כריות לחדרי תינוקות

  • כריות שינה – אילו הן הכריות הסטנדרטיות שכולנו מכירים, אליהן ניתן להניח את הראש במהלך השינה והן מאפשרות שינה נוחה ונעימה יותר. כפי שצוין קודם, כרית שינה איננה מתאימה לילדים מתחת לגיל שנתיים, ולכן יש להשתמש בכריות לחדרי תינוקות מסוגים אחרים. 
  • כריות נוי – כריות אלו משמשות למטרות דקורטיביות, והן מוסיפות המון יופי וייחודיות למקומות שונים בחדר כמו מיטת התינוק, ספה קטנה או כורסא הנמצא בחדר ואפילו שטיחון שמונח על הרצפה.
  • כריות רביצה – כרית רביצה היא כרית איכותית ופרקטית לחדרי ילדים ותינוקות, כיוון שזוהי כרית פוף רכה ונעימה שיכולה לשמש את ההורה ואת התינוק בכל שלב במהלך היום.

כיצד לבחור כרית מתאימה לחדר התינוקות?

הבחירה בכרית המתאימה לחדר התינוק צריכה להיעשות על פי כמה פרמטרים כמו גיל התינוק, המטרה של הכרית, סגנון העיצוב של החדר ועוד מאפיינים נוספים פרקטיים ועיצוביים כאחד.

בדקו גם מנורת לילה לחדר ילדים

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »
מפיץ ריח לבית

תמציות להפצת ריח

מפיצי ריח שונים פועלים על בסיס תמציות להפצת ריח, אשר מיוצרות מחומרים שונים, ביניהם גם תמציות פרחים ופירות. לרוב, מפיצי הריח מפזרים לאוויר תערובת של

המשך קריאה »