רשתות נגד יונים

רשתות נגד יונים – התקנת רשתות באיזה מקרים מתאים, סוגי רשתות וסקירה כללית

אנשים אשר מתמודדים עם יונים אשר בוחרות לקנן באדן החלון של ביתם או של העסק שלהם, ירצו להשתמש באמצעים וכלים ושונים אשר ימנעו זאת מהן. אחד האמצעים שעומדים לרשותם הן רשתות אשר מאפשרות להם למנוע מיונים להתיישב או לעמוד במקום. 

רשתות אלו נהוג להתקין באזורים שונים, בין אם זה בחלונות, מרפסות, וכן לאורך מרפסות, גגות ומקומות אחרים אליהם יונים יכולים להגיע. חשוב להבהיר, הרשתות אמורות למנוע מהיונים לא רק להתיישב ולקנן במקום, אלא בכלל להגיע אל האזור. למשל, אם מתקינים רשת נגד יונים לאורך הגג או מרפסת, אז המטרה היא למנוע מהיונים להגיע אל המקום. ברגע שהיונה רואה שיש מול רשת, היא עפה לכיוון אחר . 

ניתן למצוא דוגמאות שונות של רשתות, חלקן עשויות מתכת אחרות עשויות ממרכיבים קצת פחות חזקים ועדיין, הן אמורות למנוע מהיונים להגיע אל המקום מבלי לגרום להן נזק. הבחירה בסוג כזה או אחר של רשת מתבצעת, בין היתר, על פי השאלה, מה נוח מבחינה פרקטית ומה עדיף מבחינה בטיחותית. 

כיצד רוכשים רשת ליונים

יש לבחון את האזור וכיצד הוא בנוי, ובהתאם לכך להחליט איזו רשת לקנות ואיפה להתקין אותה. חשוב גם לבדוק, כמה זה עולה כמובן. בעיקרון הרשת לא אמורה לעלות יותר מעשרות שקלים בודדים, על פי מ"ר, כאשר המחיר איננו כולל התקנה, אותה ניתן לבצע לבד או באמצעות איש מקצוע שמתמחה בכך. מומלץ להיעזר בשירותיו, שכן הוא ידע כיצד להתקין את הרשת בצורה אפקטיבית ונכונה. 

לפני סיום נדגיש, בשביל שהרשת לא תפגע בעיצוב של המקום, יש להתקין אותה באופן מדויק, על פי אופי המבנה והשימוש בו

התרשמו מעבודת אנשי מקצוע בתחום באמצעות גלרית עבודות רשת להרחקת יונים

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »