קורסי וורדפרס: מה חשוב לדעת?

וורדפרס, הבסיס ליצירת אינטרנט מודרנית, עושה דמוקרטיזציה של פרסום מקוון כבר למעלה מעשור. רבים ניגשים לקורסי וורדפרס כמו קורס וורדפרס אצל SOLO עם ציפיות בסיסיות, כגון התאמה אישית של נושאים או ניהול תוספים. עם זאת, בתוך מודולי ההכשרה הללו מסתתרים כמה אוצרות לא מוערכים שיכולים באמת להעלות את היכולת הדיגיטלית של האדם. בוא נעמיק בכמה היבטים פחות מוכרים של קורסי וורדפרס שאולי אתה מתעלם מהם:

פענוח קובץ ה-htaccess:

קובץ וורדפרס בסיסי זה משפיע על הביצועים והאבטחה של האתר שלך. שליטה בו יכולה לתת לך שליטה רבה יותר על ניתוב מחדש, תצורות אבטחה ועוד. במסגרת לימודים עם סולו מכללה לעיצוב גרפי להייטק תלמדו מגוון תכנים קשורים ומשלימים.

לדוגמה, שינויים פשוטים ב-.htaccess יכולים לאכוף HTTPS באתר שלך או להפנות משתמשים בצורה חלקה.

סביבות פיתוח מקומיות:

למד להגדיר סביבת מארח מקומית עבור וורדפרס. זה מספק מרחב בטוח להתנסות מבלי להשפיע על האתר החי.

כלים כמו MAMP או Local by Flywheel מקלים על כך, ומאפשרים פיתוח לא מקוון.

שילוב REST API:

להבין כיצד וורדפרס מקיימת אינטראקציה עם פלטפורמות ויישומים אחרים באמצעות REST API שלה. זה יכול לגשר בין האתר שלך לשירותים חיצוניים, ולשפר את הפונקציונליות שלו.

שקול תרחיש שבו אתר וורדפרס שלך מביא נתונים בזמן אמת מ-CRM חיצוני, ומציע עדכונים חיים למשתמשים.

רשתות מרובות אתרים:

צלול עמוק לתוך הקמת אתרי וורדפרס מרובים מהתקנה אחת. זה חיוני עבור אלה המנהלים אתרים מגוונים עבור מחלקות או לקוחות שונים.

מוסדות חינוך משתמשים לעתים קרובות בהגדרות מרובות אתרים כדי לספק לכל מחלקה או אפילו קבוצות סטודנטים את הפלטפורמות הייחודיות שלהן.

סוגי פוסטים וטקסונומיות מותאמים אישית:

מעבר לפוסטים ודפים רגילים, וורדפרס מציעה את היכולת ליצור סוגי תוכן מותאמים אישית, מה שמאפשר מבני תוכן ייחודיים.

דוגמה עשויה להיות אתר נדל"ן עם סוג פוסט מותאם אישית של "מאפיינים", מסווג לפי טקסונומיות מותאמות אישית כמו "מיקום" או "סוג נכס".

שליטה ב-WP-CLI:

ממשק שורת הפקודה של וורדפרס (WP-CLI) מציע דרך מהירה יותר וידידותית למפתחים לניהול אתרים. קורסים הנוגעים לכך מציידים אותך ביכולות מתקדמות של ניהול אתרים.

דמיינו לעצמכם עדכון תוספים, הגדרת התקנות מרובות אתרים, או אפילו אופטימיזציה של מסדי נתונים, הכל מבלי לפתוח דפדפן.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »