איטום קירות מבנים באתר ביטומני

באילו חומרים משתמשים לאיטום קירות חיצוניים?

כיום ישנם לא מעט מבנים בישראל שאינם מספיק אטומים מפני חדירתם של נוזלים שונים. מבנים אלה חשופים לבעיות רבות אשר עלולות להיגרם כתוצאה ישירה של חדירת נוזלים שונים לקירות המבנה. התופעה השכיחה ביותר אשר פוגעת במהירות רבה בחלל הפנימי של המבנה היא תופעת העובש. מבנים רבים סובלים מהיווצרות עובש רב בפנים החלל כתוצאה של רטיבות תמידית. רטיבות זו נובעת מחדירת נוזלים לקירות המבנה. על כן חשוב לדעת שישנה אפשרות לאטום את הקירות החיצוניים של כלל המבנים במטרה להימנע מהיווצרותו של העובש, ראו כאן לדוגמא.

כך תצליחו למנוע את הלחות התמידית 

מעבר לחוסר האסתטיות של העובש, הוא אף הורס רהיטים רבים אשר נמצאים בקרבת קירות המבנה. הרס זה עלול להצריך את בעלי המבנה לשלם סכומים גבוהים במיוחד עבור החלפת הרהיטים, סכום גבוה משמעותית מעלות איטום קירות המבנה. לכן, חשוב שתכירו את סוגי החומרים השונים בעזרתם ניתן לאטום לחלוטין את קירות המבנה שלכם. ישנם חומרי איטום ביטומניים המאפשרים איטום משמעותי. בחומר איטום זה עושים שימוש במרתפים החשופים ללחות רבה ועוד. חומר נוסף הוא חומר איטום צמנטי. חומר איטום זה מיועד לקירות חיצוניים ופנימיים ללא הבדל. חומר זה נחשב לשכיח במיוחד כיום. 

הכירו את חומרי האיטום השונים וההבדלים ביניהם

גם חומר איטום אפוקסי יכול לסייע לאיטום של קירות חיצוניים ופנימיים כאחד ובנוסף מאפשר אטימות מפני חום גבוהה, כימיקלים שונים ועוד. חשוב לדעת לבחור נכון את החומר הטוב ביותר עבור האיטום לו אתם נדרשים. על מנת לעשות זאת נכון מומלץ להיעזר באנשי מקצוע אשר ידעו לבחור עבורכם את חומרי האיטום המיטביים בהתאם לצרכים המשתנים שלכם. בחירה נכונה תאטום לחלוטין את המבנה מפני נזקי מים ורטיבויות שונות.

> קראו גם על איטום חדרים רטובים באתר ביטומני!

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »